Problem z lista dostepnych na gg

otoz moj problem polega na tym iz mam naliscie kontaktow osoby ktorych statusu nie widze ani oni nie widza mojego nie blokowały nie ukrywaja przedemna statusow jak ktos z nich sprawdza np w inwiglilatorze to pisze ze ja nie mam go w kontaktach a mam wpisanego pare razy juz na nowo wpisywałem znajomych ale i tak dalej to samo reinstalowałem gg nie pomogło pgg tez nic nie daje co to moze byc. Dla sciasłosci poweim ze mam tez osoby ktore sie wyswietlaja normlanie i to dosc duzo nie wszystkich moge sprawdzic ale nie ktore osoby z ktorymi rozmawiam maja tak ze nie widza mnie ani ja ich tez nie :]

P.S. sory jak juz taki temat był suzkaęłm lecz nie znalazłem moze zła fraza ?? nie wiem ale z gory przepraszam :] i dziekuje za pomoc

Problem nasilił się w ostatnich tygodniach.

To wina serwerów GG.

Obawiam się, że nic nie poradzisz oprócz zmienienienia sieci komunikacji. :frowning:

o dziwo mój kumpel też na ż eka na takie ż eczy a ja mam święty spok u j z takimi pierdołami,mi sie takie ż eczy nie pojawijają:d

No właśnie wszyscy mówią, że mają taki problem, a u mnie i moich znajomych, którzy mają GG jest wszystko ok… Ciekawe czemu :stuck_out_tongue:

I nie przejmuj się łańcuszkami, które ostatnio pojawiły się w związku z tym problemem, bo to nieprawda :slight_smile: np. “Aby poprawnie wyświetlać statusy musisz zainstalować dodatek do GG który jest dostępny na stronie …”

Jeśli autorzy Gadu-Gadu coś takiego wprowadzą to napiszą o tym na stronie http://www.gadu-gadu.pl i plik również na stronie udostępnią.

no to panowie pocieszyliscie mnie:]