Problem z Live Security Platinium-nie można włączyć aplikacj

Witam, mam laptopa i wczoraj pojawił się identyczny problem. To znaczy pojawił się ten sam program nie wiem skąd, włącza się przy każdym uruchomieniu laptopa, nie mogę odpalić prawie żadnej przeglądarki (wyjątkiem jest IE, ale po włączeniu i tak nie mogę wejść na żadną stronę) i niektórych innych programów. Prosiłbym o szczegółową pomoc co trzeba wykonać krok po kroku ponieważ słabo znam się na komputerach. Z góry dziękuję.

Edit. Nie wiem czemu utworzyło nowy temat chociaż odpowiedź kliknąłem w tym temacie: problem-live-security-platinium-nie-mozna-wlaczyc-aplikacj-t494662.html

Pokaż raporty OTL instrukcja analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html#p3059741

Ściągnąłem wszystkie 3 wersje OTL skopiowałem na pen-a potem na laptopa, ale exe się nie uruchamia nawet jak administrator, a pozostałe 2 nie mają takiej opcji i normalnie też się nie otwierają…

Wejdź w tryb awaryjny windows http://forum.pcformat.pl/Jak-wejsc-do-T … ego-opis-t punkt 1 Czyli przed startem systemu naciskasz F8 i spróbuj uruchomić OTL. Jak się uda ustaw go jak w instrukcji wykonaj skan i pokaż raporty na forum

http://www.wklej.org/id/789086/ <-- Extras.Txt

http://www.wklej.org/id/789088/ <-- OTL.Txt

Wydaję mi się że wszystko dobrze zrobiłem, tylko jak kliknąłem skanuj to tak jakby program się zawiesił ale po chwili wyskoczyły te pliki więc chyba w porządku?

Edit. Jeśli ktoś jeszcze potrafi mi pomóc i zna się na rzeczy byłbym bardzo wdzięczny, ponieważ czas też ma dla mnie znaczenie.

Dodane 13.07.2012 (Pt) 13:56

Czy ktoś mógłby mi powiedzieć co mam zrobic dalej?

Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt.Zatwierdź restart komputera. Zapisz raport, który pokaże się po restarcie. Następnie uruchom OTL ponownie, tym razem kliknij (Skanuj).

Pokaż nowy log OTL.txt oraz raport z usuwania.

Nowy log OTL:

http://www.wklej.org/id/790305/

Raport z usuwania:

http://www.wklej.org/id/790308/

Bardzo dziękuję za pomoc, sam na pewno nie dałbym sobie rady. :slight_smile:

Odinstaluj Babylon toolbar on IE,StartNow Toolbar,uTorrentControl2 Toolbar.Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt.W OTL użyj opcji Sprzątanie.Użyj AdwCleaner http://general-changelog-team.fr/outils/289-adwcleaner z funkcji Delete(w przypadku Visty/Windows7 uruchom z prawokliku jako Administrator).

Wyłącz i włącz przywracanie systemu.

http://www.searchengines.pl/Czyszczenie … 41981.html

Zainstaluj aktualizacje do programow wskazanych przez Security Check

analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html jako out of date.