Problem z liveboxem

Witam,

Od pewnego czasu mam problem z liveboxem,internet działał doskonale w każdym urządzeniu które było do niego podczepione nagle przestało, nie mogę również otworzyć strony 192.168.0.1, nie ważne z której przeglądarki skorzystam, więc nawet nie mam szansy sprawdzić czy coś jest nie tak. Ktoś wie może co trzeba zrobić?

Zmieniałeś adres liveboxa? Bo domyślnym adresem jest 192.168.1.1.

Okay, google i inne strony mnie oszukały, ten otworzyć mogę, jednak dalej żadne urządzenia nie działają.

W “Dostęp do internetu” sprawdź czy jest tam Twoja nazwa użytkownika i Twoje hasło, czy może parametry rejestracyjne.

I nazwa użytkownika się zgadza i haslo, wciąż nic nie działa…

FatumPL , proszę o konkretne zatytułowanie wątku. Zignorowanie prośby topic :arrow: Śmietnik.

Witam. Jestem tu nowym użytkownikiem tego forum, lecz często go przeglądałem. Z tym livebox-em bywa różnie,też miałem kłopoty. Słuchaj jeżeli nic nie robiłeś przy konfiguracji,udaj się z nim do najbliższego punktu tp, wymienią ci go od ręki bez wnikania w szczegóły, miałem dwa razy taką wymianę, sami mówią,że jest to normalka.

Spróbuj zresetować urządzenie. Wyłącz z prądu na ok. 2 minuty i włącz ponownie to często pomaga.