Problem z logowaniem do konta e-mail na WP za pomocą klientów pocztowych

Domyślny. Zauważyłem jednak, że w pierwszym linku, który podałeś, widniało poczta.wp.pl U mnie jest nowapoczta.wp.pl a dostęp do panelu z opcjami ma postać https://nowapoczta.wp.pl/d/#/options/list?tab=general
Wpisanie “poczta” zamiast “nowapoczta” przenosi do okna logowania i wyświetla się to, co pokazałem na zrzucie ekranowym.

1 polubienie

O… to mnie też takie coś pewnie włączą o nie… - nowapoczta.wp.pl - nie mogę się zalogować.

Czuję, że będę musiał zaktualizować adresy mailowe w kilku sklepach internetowych i pożegnać się z pocztą na WP.

Możesz próbować napisać do pomocy wp może wyjaśnią to albo dostaniesz konfiguracje pod “nowapoczta.wp.pl

Napiszę, zobaczymy co odpowiedzą.

https://forum.pcformat.pl/Ubogi-wyglad-mojej-poczty-WP-PL-t

Mnie może przeniosą za kilka miesięcy, skoro ty założyłeś 8 lat wcześniej.

Jeśli nie da się przywrócić możliwości korzystania z klienta pocztowego, to takie konto będzie dla mnie bezużyteczne.

1 polubienie

Mam ten sam problem. Outlook Express na Win XP. Wysyłanie normalnie działa, odbieranie od kilku/nastu godzin nie.
Dostęp przez interfejs webowy działa (nowapoczta.wp)
Ciekawe, czy to tymczasowy problem czy już tak ma być…

Nie może tak być chyba, że super słabi programiści w wp się zabrali za modernizacje infrastruktury.

Mam dokładnie to samo od ponad 24 godzin. Brak możliwości logowania przez klienta (niezależnie czy to apka na Androidzie czy program pocztowy na Windowsie). Logowanie po stronie działa prawidłowo. Na WP żadnych informacji o problemie. Konto darmowe, założone bodajże w 2003 roku.

Ten sam problem - darmowe konto i też data założenia gdzieś około 2000 roku.

Czemu nie piszecie do WP tylko na forum po zalogowaniu przez WWW?? Sądzicie, że oni tu sa i czytają??

Nie czytają, pewnie chcieli się wyżalić a @WODZU zbadać temat.

Chyba co niektórzy przesadzają… przynajmniej ja wczoraj napisałem, ale na odpowiedź trzeba pewnie czekać do poniedziałku.

1 polubienie

mam dokładnie to sami… nie działa mi na Poczta usługi Windows Live
nie działa mi również na iPhone … napisałem do nich wczoraj i dziś , czekam na odpowiedz , pewnie jutro rano odpowiedzą.

1 polubienie

Czas najwyższy dojrzec i opóscić te pełne SPAMu polskie darmowe skrzynki e-mail i wybrac G-Mail lub Outlooka, które sa za darmo i SPAMu tam szukac to jak igły w strogu siana, chyba, że sami zapiszemy sie do X newsów. Ja używam na outlook jako @hotmail.com i działa zawsze i wszedzie, a szczególnie w windows 10 i iPhonie.

Napisałem wczoraj do WP i dostałem automatyczne potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, ale odpowiedź pojawi się pewnie dopiero na początku nowego tygodnia. Najpierw pisałem tutaj, bo nie przypuszczałem, że duża firma może strzelić taki “fakap” i zakładałem, że problem jest po mojej stronie.

1 polubienie

To, że duża firma wcale o jakości usług nie musi świadczyć.

Jak dadzą jakieś nowe dane do pop3 / imap / smtp to najlepiej wklej do 1. posta :slight_smile:

Zdaję sobie z tego sprawę, jednak przez te blisko 2 dekady nie było problemów, a o ewentualnych zmianach konfiguracji użytkownicy informowani byli wcześniej mailem.

1 polubienie