Problem z logowaniem do konta e-mail na WP za pomocą klientów pocztowych

Czas najwyższy dojrzec i opóscić te pełne SPAMu polskie darmowe skrzynki e-mail i wybrac G-Mail lub Outlooka, które sa za darmo i SPAMu tam szukac to jak igły w strogu siana, chyba, że sami zapiszemy sie do X newsów. Ja używam na outlook jako @hotmail.com i działa zawsze i wszedzie, a szczególnie w windows 10 i iPhonie.

Napisałem wczoraj do WP i dostałem automatyczne potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, ale odpowiedź pojawi się pewnie dopiero na początku nowego tygodnia. Najpierw pisałem tutaj, bo nie przypuszczałem, że duża firma może strzelić taki “fakap” i zakładałem, że problem jest po mojej stronie.

1 polubienie

To, że duża firma wcale o jakości usług nie musi świadczyć.

Jak dadzą jakieś nowe dane do pop3 / imap / smtp to najlepiej wklej do 1. posta :slight_smile:

Zdaję sobie z tego sprawę, jednak przez te blisko 2 dekady nie było problemów, a o ewentualnych zmianach konfiguracji użytkownicy informowani byli wcześniej mailem.

1 polubienie

Moze przenosza na nowe serwery i zdechło bo takich “speców” mają.

1 polubienie

skoro się biorą za takie zmiany to powinni sobie to najpierw przygotować jakoś…
albo chociaż dać jakieś info na stronie
swoja drogą ta nowa poczta mnie nie przekonuje, mało opcji konfiguracyjnych

1 polubienie

Może z czasem stare dodadzą tak by nie dopsuć systemu.

Nie dostałem odpowiedzi z WP, ale u mnie przed chwilą pobrała się poczta przez POP3.

1 polubienie

To samo, działa i brak odpowiedzi - ale o 8.30 jeszcze nie działało.

1 polubienie

Może zdążyli już naprawić bez nowych danych do klienta pocztowego.

Dwa konta, które zgłosiłem już działają! Nie działają konta niezgłoszone. W mojej ocenie chodzi im o wyczyszczenie starych kont! Zgłaszam kolejne dwa konta i zobaczymy efekt.

1 polubienie

Nie działają konta niezgłoszone.

U… to nie fajnie. Widać za dużo kont źle zmigrowanych i wolą chyba nie uszkodzić i włączać na razie ręcznie obsługę klientów pocztowych.

Byle nie stali za tym “rosyjscy hakerzy” :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

u mnie pobrało pocztę :slight_smile:

1 polubienie

Z WP odpisali, że znają problem, pracują nad nim i wiadomości są bezpieczne.

1 polubienie

Jedno z naprawionych dzisiaj kont znowu jest niedostępne! Może i WP zna problem ale nie potrafi go skutecznie usunąć. Brak odpowiedzi na wysłane informacje o problemie też źle o nich świadczy.

2 polubienia

Moze odpowiedzieli, ale jak awaria nie doszło :stuck_out_tongue:

Może ten SPAM w hektoBajtach rozsyłany u nich uwalił wszystko i nie moga ogarnąć. Moze to awaria po połączeniu się z o2 bo przeciez o2 kupiła Wirtualna Polska i zdechło jak SPam kupił spamera :stuck_out_tongue:

Dla większości kont trzeba w ustawieniach konta w programie pocztowym, np. outllok na zakładce z ustawieniami smtp. i pop3 ustawić porty 465 dla smtp i 995 dla pop3 oraz zaptaszkować "ten serwer wymaga bezpiecznego połączenia SSL. Na starym serwerze tego nie było.

Serwer iMAP tez im padł bo właśnie sprawdzam na starym koncie WP, wogóle nie łączy.