Problem z logowaniem do konta e-mail na WP za pomocą klientów pocztowych

Te ustawienia obowiązują już od dość dawna.

Wszystkie swoje konta założone kilka lat temu (nawet powyżej 8) w ustawieniach dotychczas miałem, smtp. 587, pop3 110 bez zaznaczonej opcji “ten serwer wymaga bezpiecznego połączenia SSL”. I do tej pory działały bez zarzutu. Migracja kont na nowy serwer “NowaPocztawp.pl” wymaga już nowych ustawień. Mam jeszcze 2 konta na starym serwerze Poczta.wp.pl i działają na ustawieniach smtp. 587, pop3 110 bez zaznaczonej opcji “ten serwer wymaga bezpiecznego połączenia SSL”. Prawdopodobnie i one migrują wkrótce na nowy serwer i trzeba będzie dokonać zmian w ustawieniach.

Być może dostępne były po dwa porty dla każdego z protokołów. Ustawień poczty WP w kliencie nie zmieniałem od kilku lat.

W pewnych momentach liczy się czas. Nie liczyłbym natomiast, że wp odpowie mi w weekend.

Urok “darmowej” usługi. Zgłosiłem problem w sobotę wieczorem, a dzisiaj dostałem odpowiedź, więc nie jest źle.

To miłe zaskoczenie :slight_smile:
U mnie była akurat pilna potrzeba załatwienia tego/potwierdzenia o skali błędu w krótkim czasie. Forum zawsze niezawodne!