Problem z logowaniem do systemu windows 10

Mam Laptopa Lenovo, na którym mam zainstalowany system windows 10. Wczoraj używając przeglądarki Edge byłem ciekawy jak wyglądają do niej rozszerzenia. Żeby je pobrać musiałem założyć konto w Microsofcie. Po założeniu konta kiedy uruchamiam laptopa pojawia mi się okienko, żeby podać hasło. To jest to hasło, które podałem przy zakładaniu konta na stronie w sklepie. I teraz mam konto, które nazywa się “Bartek C” i bardzo mnie ro denerwuje, że musze za każdym razem po uruchomieniu komputera wpisywać hasło logowania. Próbowałem komputer przywracać do wcześniejszych ustawień, ale się nie da ponieważ moja panda antivirus tego zabrania. Nie wiem czemu. Przed zakładaniem konta, miałem zwykłe konto “Lenovo” i nie musiałem się logować. A teraz mam dwa konta. To, o którym wspomniałem wcześniej i mam dodatkowe o nazwie “ja”, na które jak wejde to mam sam pulpit z tapetą windows 10 bez żadnych ikonek, które miałem .
Czy da się to naprawić, żebym tego nie miał i nie musiał się logować za każdym razem do uruchomienia systemu ? Proszę o pomoc w tej sprawie.

Wciskamy Win + R, w pole Uruchamianie wpisujemy control userpasswords2 i klikamy na OK.

Otwiera się okno, w którym usuwamy zaznaczenie z pola “Aby użyć tego komputera, użytkownik musi wprowadzić nazwę użytkownika i hasło” i klikamy na zastosuj.