Problem z Logowaniem do systemu


(Cheta) #1

Witam! Mam problem przy logowaniu. Po przejściu z okna z wyborem użytkowników komputera następuje tak jak zawsze "Logowanie do systemu Windows" później "Trwa ładowanie ustawień osobistych" I nagle "Trwa wylogowywanie" :!: :?: , gdzie powinien już wyskakiwać pulpit.. nigdy nie miałem takiego problemu, nie wiem czy czeka mnie re-instalka systemu czy da sie temu jakoś zaradzic. Proszę o pomoc. Z Góry dzieki.

Cheta86


(Enter6000) #2

Próbowałeś logować się w trybie awaryjnym?


(Cheta) #3

Tak próbowałem. Żadnego efektu, tak jak przy reszcie prób np. z ost. działającą konfiguracją…


(Malva94) #4

Dzisiejszego dnia stało mi się dokładnie to samo :slight_smile:

Jak powiedział egonek : “Tak się dzieje, gdy skończy się okres próbny systemu. Też kiedyś tak miałem, bo nie aktywowałem systemu w ciągu 30-dni.”

I jak powiedział troiP: “włóż płytę xp, bootuj ją i przeinstaluj system(bez formatowania) albo konsola odzyskiwania, może coś uciekło:)”

Poprostu musisz wsadzić płytke instalacyjną do napędu i przed zaczęciem ładowania systemu powinnien Ci wyskoczyć napis: “Kliknij dowolny klawisz, aby otworzyć płytę” lub coś w tym rodzaju. Wtedy klikasz dowolny klawisz i czekasz. Nastepnie wyskakuje Ci czy zainstalować system od nowa czy naprawić istniejący. Wybierz, żeby naprawić istniejący. Potem już idzie szybko i łatwo. oczywiście poprzez naprawianie istniejącego systemu nie utracasz żadnych plików ani programów. Wszystko będzie na swoim miejscu. Jedynym problemem jaki wystąpił w moim przypadku było to, że nie chciało mi czytać płyty. Powodem było oczywiście wyłączenie opci rozruchu płyty po starcie komputera w BIOS-ie. Jeśli nie wyskoczy Ci napis, który przytoczyłem wyżej poszukaj w BIOS-ie w/w opcji i włącz ją. Mi już wszystko pięknie działa. Powodzenia ! Daj znać jak poszło.