Problem z logowaniem na poczte

Witam, po czyszczeniu komputera przez CCleaner nie moge zalogowac sie na poczte na interii, przegladarka firefox.

Z gory dzieki za pomoc :slight_smile:

Może nieco szerzej opiszesz problem? Jakieś komunikaty?

Pozdrawiam

Wpisuje login i haslo 100% poprawnie a wyskakuje mi komunikat #1801 bledny login lub haslo, przed czyszczeniem kompa bylo wszystko ok.

Skorzystać z opcji  przypomnienia/ zmiany hasła, jeśli  nie pomoże skorzystać  z suportu Interii.

W Firefoxie, opcjach, prywatność, wyświetl ciasteczka, wyszukaj wszystkie ciasteczka z interia, zaznacz i poniżej masz - usuń zaznaczone ciasteczka.

Przeglądarki wiele ciasteczek “ukrywają” przed ccleeanerem. Trzeba ręcznie usunąć problematyczne ciasteczka.

Napisalam do nich w sobote, czekam na odp. :slight_smile:

zrobione, ale nadal nic :confused:

@Izulka1 - A podaj, jak masz ustawione w Opcje, Prywatność - akceptuj ciasteczka, Akceptuj ciasteczka z innych witryn, Przechowuj:

Też podaj, czy nie masz zaznaczonego przeglądania - Zawsze używaj trybu prywatnego. Podaj, czy używasz jakiegoś programu do blokowania skryptów, albo jakiś antywirus do bezpiecznego internetu.

Bywa, że błędy adblocka są przyczyną niepoprawnego logowania.

W Opcje - Prywatnosc mam zaznaczone akceptuj ciasteczka, Akceptuj ciasteczka z innych witryn, Przechowuj: az wygasna, nie mam zaznaczonego "zawsze uzywaj trybu prywatnego. Jesli chodzi o antywirusa to uzywam bezplatnej wersji Avast. Nie uzywam programu do blokowania skryptow. Nie moge tylko zalogowac sie na interie po czyszczeniu CCleaner, wszytskie inne strony gdzie potrzebne jest logowanie dzialaja bez zastrzezen. Dzieki za zainteresowanie i chec pomocy. Pozdrawiam :slight_smile:

Spróbuj wyłączyć avasta i zalogować się na interia.

juz dziala :slight_smile: nie wiem jak ale problem rozwiazal sie sam :slight_smile: dzieki za pomoc, pozdrawiam