Problem z logowaniem XP


(system) #1

Witajcie. Zainstalowałam na kompie AutoPatch'a, ale nie bardzo mi się on widział i odinstalowałam go. Po kolejnej próbie zalogowania pulpit wrócił do pierwotnego stanu (idylla) i na nim pojawiły się tylko niektóre skróty programów. Co dziwne, to pojawił się również drugi administrator komputera. Tak więc jest dwóch Administratorów i Gość. W folderze Program Files są wszystkie programy jakie miałam zainstalowane poprzednio. Jak powrócić do poprzedniego stanu, aby był tylko jeden Administrator i na pulpicie wszystkie poprzednie skróty?? :frowning:


(aju) #2

Przywracanie systemu:

Start - Wszystkie programy - Akcesoria - Narzędzia Systemowe - Przywracanie systemu


(Bunio) #3

Spróbuj przywracania systemu:

Start > Wszystkie program > Akcesoria > Narzędzia systemowe > Przywracanie systemu


(system) #4

Robiłam przywracanie, ale nie ma niestety żadnego punktu przywracania i jest tak samo.


(Ferdek31) #5

a na obu kontach admina masz idyllę?


(Pixel) #6

Jeżeli jesteś zalogowana na drugim koncie to nie będzie tych ikon co na pierwszym koncie.Musisz zalogować się na to pierwsze konto admina (które powinno być ze wszystkimi ikonami) z pozostałych kont się wylogowujesz,teraz możesz wyłączyć lub usunąć te pozostałe niepotrzebne konta.


(Ferdek31) #7

tak zrób jak napisał mój przedmówca na jednym z tych kont powinnaś mieć dawne ustawienia a to drugie po prostu usuń bo jest to nowe konto utworzone po zainstalowaniu auto patchera sprawdź w documents and settings, którejestb właściwe