Problem z logowaniem XP

Witajcie. Zainstalowałam na kompie AutoPatch’a, ale nie bardzo mi się on widział i odinstalowałam go. Po kolejnej próbie zalogowania pulpit wrócił do pierwotnego stanu (idylla) i na nim pojawiły się tylko niektóre skróty programów. Co dziwne, to pojawił się również drugi administrator komputera. Tak więc jest dwóch Administratorów i Gość. W folderze Program Files są wszystkie programy jakie miałam zainstalowane poprzednio. Jak powrócić do poprzedniego stanu, aby był tylko jeden Administrator i na pulpicie wszystkie poprzednie skróty?? :frowning:

Przywracanie systemu:

Start - Wszystkie programy - Akcesoria - Narzędzia Systemowe - Przywracanie systemu

Spróbuj przywracania systemu:

Start > Wszystkie program > Akcesoria > Narzędzia systemowe > Przywracanie systemu

Robiłam przywracanie, ale nie ma niestety żadnego punktu przywracania i jest tak samo.

a na obu kontach admina masz idyllę?

Jeżeli jesteś zalogowana na drugim koncie to nie będzie tych ikon co na pierwszym koncie.Musisz zalogować się na to pierwsze konto admina (które powinno być ze wszystkimi ikonami) z pozostałych kont się wylogowujesz,teraz możesz wyłączyć lub usunąć te pozostałe niepotrzebne konta.

tak zrób jak napisał mój przedmówca na jednym z tych kont powinnaś mieć dawne ustawienia a to drugie po prostu usuń bo jest to nowe konto utworzone po zainstalowaniu auto patchera sprawdź w documents and settings, którejestb właściwe