Problem z logowaniem

Witam. Jako że nie znalazłem lepszego działu na moje pytanie to zadaje je tutaj i proszę o ewentualne przeniesienie do działu bardziej odpowiedniego. Otóż żeby zalogować się na to forum po wylogowaniu muszę za każdym razem dawać na resetowanie hasła. Po wylogowaniu i przy próbie ponownego zalogowania jest komunikat  o złym haśle. I nie ma tu mowy o tym że wprowadzam złe dane.

Spróbuj wyczyścić ciastka.

Fakt, może taki Firefox zgłupieć.

Widziałem u siebie trzy pozycje z tym samym loginem i tym samym hasłem, czyli jedno było na portal i dwa było na forum. Trzęsło mnie, kosiłem ciasteczka, aż sprawdziłem, ile to mam haseł na DP i forum.

Loguję się tylko na Portalu, mam w Firefoxie tylko jedno hasło i nie doświadczam jakichkolwiek problemów z logowaniem. Jeszcze w grudniu było trzy.

Ale Tu nikt nie napisał, które loginy usuwać.

Może zacznijmy się chwalić, ile kto ma haseł z tym samym loginem i hasłem?

I chyba o to chodziło. Zalogowałem się jakby na inne konto z tymi samymi danymi i na razie jest dobrze.

Witam. Pozwolę sobie moje pytanie zadać tutaj i proszę o ewentualne przeniesienie do działu odpowiedniego. Otóż żeby zalogować się na to forum po wylogowaniu muszę za każdym razem dawać na resetowanie hasła. Po wylogowaniu i przy próbie ponownego zalogowania jest komunikat  o złym haśle.

 

I nie ma tu mowy o tym że wprowadzam złe dane.

 

 

Korzystasz ze starych ciasteczek w przeglądarce. Potrafisz znaleźć wszystkie z forum i portalu, żeby je usunąć?

Ponowne uruchomienie przeglądarki po usunięciu ciasteczek -i masz logowanie jak w banku, o ile nie masz ustawione w jakimś antywirusie skanowania bezpieczeństwa haseł, albo inne jakieś takie wynalazki.

Pamiętaj, ccleaner nie usuwa wszystkich ciasteczek.

Nie potrafię znaleźć wszystkie stare ciasteczka z forum i portalu, żeby je usunąć.

Jak to zrobić ?

Usuń wszystkie ciasteczka. Najwyżej zalogujesz się wszędzie, gdzie trzeba. W necie pisze, jak usunąć wszystkie ciasteczka z danej przeglądarki. Pamiętaj, że ccleaner nie usuwa wszystkich ciasteczek.

Trzeba było podać, jaka przeglądarka…