Problem z logowaniem!

kolega nie moze sie nigdze logowac i wyskakuje cos takiego:

BŁĄD poproszony URL nie mógłby zostać odzyskany While próbując odzyskać URL: http://www.allegro.pl/login.php < gg:http://www.allegro.pl/login.php >?

Poszły za błędem został spotkany: Dostęp zabroniony .

Konfiguracja kontroli dostępu powstrzymuje twoją prośbę od bycia pozwolony w tym czasie. Proszę skontaktuj się z twoim dostawcą usług, jeśli czujesz, że to jest niepoprawne.

Twój administrator kryjówki jest korzeniem. Wygenerowany Sun, 27 Aug 2006 15:33:00 GMT przez równinę.ev1servers.netto { kałamarnica / 2.6.STABLE1 + moduł.1.18.7

Nie wiecie co moze byc ?

to jakiś żart? :?

Jeśli nie, to wrzuć log z HicjakThis, to mi wygląda na jakiś głupi dowcip.

to nie zaden glupi zar tylko prawda.

masz tu po angielsku bo tam to jest przetlumaczone:

ERRORThe requested URL could not be retrievedWhile trying to retrieve the URL: http://peb.pl/search.php?

The following error was encountered: Access Denied.

Access control configuration prevents your request from being allowed at this time. Please contact your service provider if you feel this is incorrect.

Your cache administrator is root. Generated Sun, 27 Aug 2006 15:55:09 GMT by plain.ev1servers.net (squid/2.6.STABLE1+modules.1.18.7)

no i gdzie mam wrzucic ten log z hijakthis?

pulpecik16 radzę poczytać REGULAMIN> !!

Chyba ma konto zablokowane, albo w ogóle dostęp z jego IP jest zablokowany.

A na marginesie to rewelacyjny jest ten translotor, którego kolega użył. Do tej pory nie moge dojść do siebie po kuracji śmiechowej

Wrzuć ten log na forum - w tym temacie.

Nie zapomnij objąć go znacznikiem QUOTE lub CODE.

Powiem tak kolega napisał z mojego konta czyli stond co jest nie tak. Doszłem do tego po jakimś czasie a mianowicie jeden z programow ktory urwa ip przelaczyl sie na proxy a ja mam lan i to byla przyczyna tego wszystkiego po przelaczeniu juz wszystko dziala wiec jesli ktos bedzie mia z tym problemy niecg zrobi to co ja Pozdrawiam :smiley: :mrgreen: