Problem z M.Office Proszę o spr. loga

Mam główny problem z Microsoft Office. Po każdorazowym włączeniu komputera wyskakuje mi instalator m.office. Niestety aktualizacja nigdy sie nie udaje. Nie mam więc dostępu do worda i innych programów.

Poza tym komputer zaatakowały jakieś trojany, których dostępnymi mi programami nie umiem usunąć.

Jesteście moja ostatnią szansa więc błagam o sprawdzenie loga.

PS. Starałam się bardzo zachować wszelkie polskie literki, za ewentualne literówki przepraszam :wink:

Użyj narzędzia Look2Me-Destroyer

Użyj Windows Worms Doors Cleanera zmień znaczki z disable na enable (jeżeli jakieś znaczki są żółte, to niech takie zostaną). Po użyciu tego narzędzia wymagany jest reset sysa.

W trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu usuwasz (wpisy Hijackiem, pliki/foldery na czerwono ręcznie z dysku):

Znasz te dwa pliki?

Jeżeli nie, to je usuń :slight_smile:

Opróżnij też folder:

C:\Windows\ temp

Po zabiegach nowy log z Hijacka + log z Silent Runners + KONIECZNIE log z programu l2mfix (wybierasz opcje 1)

Zrobiłam to o co prosiłeś, ale chyba niezbyt dobrze, bo jestem cienizna :frowning:

W każdym razie to nowy log, zaraz dokleje dwa pozostałe.

Złączono Posta : 05.09.2006 (Wto) 19:51

Nie mogę “odpalić” Silenta. Komunikat jest taki:

“Sillent Runners” cannot use WMI to identify the operating system. This is caused by corruption of the WMI instalation"

KONIECZNIE użyj narzędzia Look2Me-Destroyer

Wyłączasz przywracanie systemu:

Włączasz tryb awaryjny:

Odpalasz Hijacka --> do a system scan only i zaznaczasz wpisy:

I klikasz na dole “fix checked” :slight_smile:

Uruchamiasz narzędzie KillBox, zaznaczasz Delete on reboot i All Files , w polu full path of file wklej ścieżkę:

C:\WINDOWS\system32\directxbt.exe

C:\WINDOWS\system32\directxnew.exe

C:\WINDOWS\system32\internal.exe

C:\WINDOWS\system32\svcchost.exe

C:\WINDOWS\system32\winsystems.exe

C:\WINDOWS\system32\mssvcc.exe

Klikasz X i restart kompa :slight_smile: (restart po usunięciu ostatniego pliku)

Po zabiegach nowy log z Hijacka + log z Silent Runners + KONIECZNIE log z programu l2mfix (wybierasz opcje 1)

A jeśli chodzi o 2mfix (wybierasz opcje 1) - to poproszę o dokładniejsza instrukcję, bo nie wiem co to znaczy opcja 1 :frowning:

Aktualny log niżej

Tak dokładnie o to chodzi, ale wcześniej użyj narzędzia Look2Me-Destroyer.

Zrób to co napisałem w poście wyżej (zachowując kolejność :!:), a następnie wklej wszystkie 3 logi o które prosiłem :slight_smile:

Zrobione

Złączono Posta : 05.09.2006 (Wto) 20:40

Odpal Konsolę odzyskiwania z CD XP i wpisuj komendy:

CD C:\WINDOWS\system32

ATTRIB -R-S-H lsvss.exe

ATTRIB -R-S-H svcchost.exe

ATTRIB -R-S-H gbed007d.dll

ATTRIB -R-S-H vued02c8.dll

ATTRIB -R-S-H ocmd8905.dll

ATTRIB -R-S-H hwddcc88.dll

ATTRIB -R-S-H w00a9888.dll

ATTRIB -R-S-H w00ad079.dll

ATTRIB -R-S-H w0193453.dll

ATTRIB -R-S-H MLRECR40.DLL

DEL lsvss.exe

DEL svcchost.exe

DEL gbed007d.dll

DEL vued02c8.dll

DEL ocmd8905.dll

DEL hwddcc88.dll

DEL w00a9888.dll

DEL w00ad079.dll

DEL w0193453.dll

DEL MLRECR40.DLL

EXIT

Po zabiegach nowy log z l2mfix :slight_smile:

Zrobione, tylko że ocmd8905.dll i hwddcc88.dll przy wpisywaniu zamieniały sie na wpisywane wcześniej.

A to log

Uruchamiasz narzędzie KillBox, zaznaczasz Delete on reboot i All Files , w polu full path of file wklej ścieżkę:

C:\WINDOWS\SYSTEM32\hwddcc88.dll

C:\WINDOWS\SYSTEM32\ocmd8905.dll

Klikasz X i restart kompa :slight_smile:

I oczywiście nowy log z l2mfix :slight_smile:

Aktualny log

Teraz już czysto :slight_smile:

Super dziekuję. A jeszce pytanie. Co zrobić,żeby już nie było problemów z Offisem. Zainstalować go opd początku?

Nie jestem pewien , aczkolwiek wydaje mi się, że wyłączenie tej usługi załatwi sprawę:

Start --> uruchom --> services.msc --> zatrzymaj i wyłącz Office Source Engine (ose)

Nie daje się z nia nic zrobić. Pojawia sie komunikat - nie mozna odnależć okreslonego pliku.

A jak usunąć office’a? Nie chce sie wyinstalować :frowning:

Złączono Posta : 05.09.2006 (Wto) 22:47

Zmieniłam jak wyżej = z ręcznego na automatyczny i teraz działa :slight_smile:

:lol: Bardzo dziękuję :slight_smile:

Złączono Posta : 05.09.2006 (Wto) 22:52

Gdy wcześniej próbowałam uwuwac z dodaj/usuń to tez był jakis komunikat że nie ma określonego pliku i nie może sie wyinstalować.

czy w takim przypadki mozna usunąć program przez “regedit”???

Mam nadzieję że to o czym napisłam we wczesniejszym poście bedzie działało, a jesli nie to jutro znowu napiszę.

Jeszcze raz baaaardzo dziękuje za pomoc! !!

Wrzuć nowe logi :slight_smile:

Złączono Posta : 06.09.2006 (Sro) 21:05

A już było tak ładnie…

VX2 wróciło, więc najpierw zajmiemy się nim

Użyj narzędzia Look2Me-Destroyer, następnie wrzuć log z programu l2mfix (wybierasz opcje 1)

Nie wiem co sie teraz stało, ale Look2me - nie działa. Tzn. po minucie nic sie nie dizeje, a w zaplanowanych zadaniach nie ma ikonki tego programu ;(

W takim razie użyj najpierw l2mfix z opcji 2, a następnie wygeneruj loga z opcji 1 i wrzuć na forum :slight_smile: