Problem z M.Office Proszę o spr. loga

Uruchamiasz narzędzie KillBox, zaznaczasz Delete on reboot i All Files , w polu full path of file wklej ścieżkę:

C:\WINDOWS\System32\internal.exe

C:\WINDOWS\System32\directxbt.exe

C:\WINDOWS\System32\mysvcc.exe

C:\WINDOWS\System32\directxclick.exe

Klikasz X i restart kompa :slight_smile:

Odpalasz Hijacka --> do a system scan only i zaznaczasz wpisy:

I klikasz na dole “fix checked” :slight_smile:

Co do Silenta, to pobierz WMI Diagnosis Utility, rozpakuj i uruchom plik WMIDiag.vbs i cierpliwie czekaj na pojawienie się komunikatu i wyświetlenie loga.

Ten instalator na początku jest coraz bardziej natarczywy. Teraz włącza sie już kilkakrotnie :frowning:

Złączono Posta : 09.09.2006 (Sob) 20:00

W Silencie pojawia sie komunikat, by być cierpliwym, bo zaczyna działać, ale nic sie nie dizje tj. nmie pojawia sie log nawet po kilku minutach.

Log jest już czysty :slight_smile:

A co z Silentem? Podałem Ci sposób rozwiązania, więc czekam na log :slight_smile:

EDIT: Czekaj cierpliwie - Silent pracuje w tle :slight_smile: U niektórych trwa to kilkanaście nawet minut :slight_smile:

Uruchomiłam silenta dzisiaj. Działa już 45 minut. :shock: Wygenerował jakiś log, który ciągle sie zmiania - dopisuje coś nowego. Moje pytanie - czy on kiedys zakończy swoje działanie? Może wkleic to co jest do tej pory? Wkleić dzisiejszego Hijacka?

Złączono Posta : 10.09.2006 (Nie) 11:20

Czy komus też taki scan trwał godzinę?? To pewnie świadczy o czyms złym!

To log!

Log jest czysty :slight_smile:

Przeczyść rejestr (polecam do tego jv16 PowerTools 1.3.0.195), zrób defragmentację, oraz przejrzyj: Optymalizacja XP

Wejdź: Start --> uruchom --> msconfig i w zakładce uruchamianie odznacz (według Ciebie) niepotrzbne przy autostarcie programy :slight_smile: