Problem z Macromedia Flash 7

Yo!! Mam mały problem. Dotyczy on ściągnięcia z internet programiku macromedia flash player 7. Ściągam ją za strony producenta ale to i tak nie działa. sciąga mi te pliki ze strony http://www.macromedia.com do pliku C:/windows/system/macromed/ no i tam pisze żebym cos tam ściągnął i ściągam ale później pisze żebym uruchomił ponownie i uruchamim i tak w kółku i mnie szlak trafia!! :-x Jak ten progrmik ściągnąć bo jest on super :twisted:

Stąd ?

http://www.macromedia.com/shockwave/dow … kwaveFlash

no stąd

Michał po co piszesz takie posty??? Przeczytaj uważnie regulamin. Nie łącz dwóch róznych tematów z dwóch róznych działów w jednem topicu. Zanim zadasz pytanie skorzystaj z opcji szukaj. Być może na forum czeka na Ciebie gotowa recepta na Twoje problemy.

Uff ale sie spisałem ;). To by było na tyle. I witam w gronie userów. :):):slight_smile:

No dobra zapamiętam cenne uwagi mile widziane aha kto ma do sprzedania karty sieciowe “bez kabla” tzn. radiowe

Nie lepiej skorzystać z legalnej Kazy?

Witam:)

Ja też w sprawie tego programu (chyba)…

Przed chwilą w zasobniku pojawiła mi się nowa ikonka ( okrągłe szarobiałe kółeczko) i potem okienko że mam do ściagnięcia nową wersję : chyba “start update Macromedia Flash Player”.

Ja nie wiem skad w ogóle mam taki program bo nigdy go nie używałam

  • wystraszyłam się, zamknęłam i nic nie ściągałam.

Teraz ikonka zniknęła. Co to było i czy mam z tym coś zrobić ?

Proszę o odpowiedź. Ania

macromedia flash player spróbuj ściągnąć stąd:

http://www.mozg.art.pl/plugins/

shockwave8 stąd:

http://www.cps.pl/flash/index.htm

Teraz to co napisała puella.

Macromedia flash player to program-plugin[wtyczka] do obsługi stron www wykonanych w tej technologii,natomiast Shockwave8 to też program bądż wtyczka do IE,która umożliwia odtworzenie animacji na www w technologii shockwave.

Natomiast to o czym piszesz[ta ikonka w zasobniku] to też miałem to wczoraj.przypuszczam,że ty i ja mamy te pluginy w IE,zresztą możesz sprawdzić wpisy w rejestrze.Ja używam jv16powertools,możesz sprawdzić innym,

Otóż w rejestrze mam wpisy:flash player i shockwave ,oba autorstwa macromedia[z tego powodu nie mam problemów oczywiście]

Co do tego jak się zachowałaś[ta ikonka] droga puello,to ja odruchowo zrobiłem to samo,skasowałem ten komunikat,bo zazwyczaj aktualizuję coś wtedy kiedy ja chcę.

Reasumując była to albo informacja o nowej wersji programu albo podpucha[wirus]

To tyle.

Pozdro

Dziękuję Karol. Fajno, że mi wyjaśniłeś bo trochę się strachałam.

Pozdrowienia. :slight_smile: