Problem z Mafia 2 Demo - Nie wczytuje się gra

(Mporz183) #1

Pobrałem wczoraj przez usługę steam - demo gry mafia 2 .Po zainstalowaniu oraz uruchomieniu bezproblemowo gra działa do Menu po naciśnięciu przycisku Start Demo pojawia się obraz ładowania z płyta winylowa z napisem pod loading... oraz zmieniające się cytaty (Płyta się obraza cytaty w kółko zmieniają) ,problem polega na tym że mogę czekać i czekać a gra się nie wczyta . Próbowałem reinstalacji steama - kilka krotnie gra zarówno jak i ponownej integracji w usłudze steam. Dodam że po wciśnięciu alt+ctrl+cel w menadżerze gra widniej jako "Uruchomiona"

PC:

PROCESOR:Intel core i7

RAM: 2048MB RAM DDR3

GRAFIKA: Nvidia GeForce 9500GT 512MB DDR3 RAM (NAJNOWSZE STEROWNIKI)

Audio: RLT 97 (NAJNOWSZE STEROWNIKI)

DirectX - (Czerwiec 2010)

W internecie znalazłem na kilku stronach identyczny problem jak mój lecz bez żadnej pomocy więc postanowiłem napisać tutaj owy temat

(Qba Lukaszczyk) #2

Przecież Mafia II powinna mieć oficjalny polski support od wydawcy, zwróć się do nich. Oni pomogą najskuteczniej. Poza tym u mojego kumpla pod XP też sprawiała problem, a pod Vista i 7 już nie. Pod Wine również.

PS. Dołóż RAMu, nowszą kartę graficzną i zmień OS jeśli będziesz miał wolną kasę pod ręką.

(mateusz-1991) #3

Sprzęt prawie dobry na tą grę. Prawie, bo słabym ogniwem jest tu karta graficzna. Jest to low-end. Wątpię, by uruchomienie pod Wine poskutkowało. Może by się uruchomiła, ale by klatkowało niemiłosiernie.

Sam producent zresztą zaleca GeForce 8600. A ta karta to jest już średnia półka. A twoja to odgrzany kotlet wersji 8500.

(Mporz183) #4

9500GT to 9500GT normalna karta z średniej półki wykonana według jak sam numer ma po serii GF 8 więc jest wydajniejsza i technologicznie nowsza . A po 2 gra się uruchamia bez problemu do Menu .Sedze że to w 100% to coś z tą mafia 2 demo spowodowane .

Dodaje zdjęcie co widzę w kółko:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/392 ... c10ee.html

(Piotrkijak) #5

Skantaktuj się z pomocą techniczną. Tak jak pisał sunbeam96 , oni szybciej Ci pomogą, niż my...

(Mporz183) #6

Dawno już napisałem ale nic konkretnego nie odpisali ,dlatego założyłem tu ten temat .

(marcin82) #7

Może poszukaj logów w katalogu z grą ... może tam będą jakieś informacje.

(Mporz183) #8

Nie ma nigdzie nawet w zdarzeniach uruchomionych aplikacji sprawdzałem - domniemam dlatego ze gra sie nie wczytuje ale jest jako uruchomiona czyli jak by działał normalnie a zakończenie jej zakończ zadaniem przyciskiem nie skutkuje żadnym błędem itp