Problem z Mafia 2 Demo - Nie wczytuje się gra

Pobrałem wczoraj przez usługę steam - demo gry mafia 2 .Po zainstalowaniu oraz uruchomieniu bezproblemowo gra działa do Menu po naciśnięciu przycisku Start Demo pojawia się obraz ładowania z płyta winylowa z napisem pod loading… oraz zmieniające się cytaty (Płyta się obraza cytaty w kółko zmieniają) ,problem polega na tym że mogę czekać i czekać a gra się nie wczyta . Próbowałem reinstalacji steama - kilka krotnie gra zarówno jak i ponownej integracji w usłudze steam. Dodam że po wciśnięciu alt+ctrl+cel w menadżerze gra widniej jako “Uruchomiona”

PC:

PROCESOR:Intel core i7

RAM: 2048MB RAM DDR3

GRAFIKA: Nvidia GeForce 9500GT 512MB DDR3 RAM (NAJNOWSZE STEROWNIKI)

Audio: RLT 97 (NAJNOWSZE STEROWNIKI)

DirectX - (Czerwiec 2010)

OS: Windows XP SP3

W internecie znalazłem na kilku stronach identyczny problem jak mój lecz bez żadnej pomocy więc postanowiłem napisać tutaj owy temat

Przecież Mafia II powinna mieć oficjalny polski support od wydawcy, zwróć się do nich. Oni pomogą najskuteczniej. Poza tym u mojego kumpla pod XP też sprawiała problem, a pod Vista i 7 już nie. Pod Wine również.

PS. Dołóż RAMu, nowszą kartę graficzną i zmień OS jeśli będziesz miał wolną kasę pod ręką.

Sprzęt prawie dobry na tą grę. Prawie, bo słabym ogniwem jest tu karta graficzna. Jest to low-end. Wątpię, by uruchomienie pod Wine poskutkowało. Może by się uruchomiła, ale by klatkowało niemiłosiernie.

Sam producent zresztą zaleca GeForce 8600. A ta karta to jest już średnia półka. A twoja to odgrzany kotlet wersji 8500.

9500GT to 9500GT normalna karta z średniej półki wykonana według jak sam numer ma po serii GF 8 więc jest wydajniejsza i technologicznie nowsza . A po 2 gra się uruchamia bez problemu do Menu .Sedze że to w 100% to coś z tą mafia 2 demo spowodowane .

Dodaje zdjęcie co widzę w kółko:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/392 … c10ee.html

Skantaktuj się z pomocą techniczną. Tak jak pisał sunbeam96 , oni szybciej Ci pomogą, niż my…

Dawno już napisałem ale nic konkretnego nie odpisali ,dlatego założyłem tu ten temat .

Może poszukaj logów w katalogu z grą … może tam będą jakieś informacje.

Nie ma nigdzie nawet w zdarzeniach uruchomionych aplikacji sprawdzałem - domniemam dlatego ze gra sie nie wczytuje ale jest jako uruchomiona czyli jak by działał normalnie a zakończenie jej zakończ zadaniem przyciskiem nie skutkuje żadnym błędem itp