Problem z Manta Compressor

Witam! Zwracam się z problemem do tych osób, które na codzień zajmują sie tymi sprawami, mianowicie: kupiłem kierownice z allegro Manta Compressor, wszystko ładnie pięknie, użytkowałem ją chyba z miesiąc po czym oczywiście mi się znudziła i schowałem ją do szafy. Po kilku miesiącach zachciało mi się grać, podłączam kierownice do kompa, właczam kalibracje i się troche zdziwiłem. W tym takim okienku tam gdzie jest ten krzyżyk, po kilkukrotnym skalibrowaniu (prubach) po lekkim przekręceniu w prawo było wszystko ok, troche mocniej i ten krzyżyk zaczął się trząść, całkiem do oporu w prawo to powrócił na środek. Pedały wszystko są ok, kierownica była tak ustawiona jak powinna więc nie mówcie mi że coś w ustawieniach. moim zdaniem jest to jakaś usterka, tylko nie wiem jaka. pomóżcie mi i nie odsyłajcie do serwisu bo zapłace więcej za naprawe niz wyszłaby mi nowa kierownica. z góry dziękuje pozdrawiam!

mam tą samą kierownice i też tak miałem i po odłączeniu jej i restarcie kompa działała już dobrze

no wlasnie u mnie tak nie jest :frowning:

widze ze nikt nie potrafi pomodz :(, szkoda

tezarrus a najnowsze stery?

hmmm watpie ze cos ze sterami, zaraz sciagne ale raczej to jakies mechaniczne uszkodzenie…

niestety to nie wina sterownikow…