Problem z mapą, po jej wgraniu w Lark Freebird 50.3

Witam. Dziś pobrałem nową mapę do nawigacji Lark Freebird 50.3, wgrałem ją na kartę pamięci, ale nie wiem jak ją ustawić. Wgrałem ją po prostu poprzez zainstalowanie z komputera do urządzenia lecz nie wiem czy trzeba ją jakoś inaczej zainstalować? Kiedy uruchamiam GPS’A jest w nim tylko ta poprzednia wersja mapy, ta która była od początku. Nie wiem gdzie ją znaleźć i moje pytanie czy też dobrze ją zainstalowałem? Po podłączeniu gps’a do komputera jest na karcie pamięci, ale kiedy odepnę urządzenie, nie ustawia się automatycznie i nie wiem też gdzie ją szukać. Jakieś sugestie?? Nazwa gps’a to Lark FreeBird 50.3

Jak uruchomisz nawigacje to klikni na ustawienia - nawigacja - i tam podajesz ścieżkę dostępu do mapy, masz do wyboru albo pamięć nawigacji albo karta pamięci.

Dzięki, a teraz mam taki problem jesli wybrałem tą mapę i klikam na nawigację to nic się nie uruchamia tylko po prostu sto w miejcu, jesli zmieniam na domsylna nawigacje co była przedtem też ni, o co chodzi?

Dodane 11.06.2011 (So) 13:50

Ok już dobrze, tylko teraz pisze jak wybrałem ta mapę, żebym podał nr seryjny nie wiem skąd go wziąć

Jeśli używasz MapyMap to musisz się zalogować na stronie https://www.mojemapy.imagis.pl/draco/secure/klient/seryjne-lista.faces tam podajesz numer seryjny nawigacji oraz oraz numer MapyMap i dostaniesz kod odblokowujący.