Problem z marginesem i numerem strony w Word

Cześć,
Jestem w trakcie pisania pracy inżynierskiej, a nawet bliżej jej końca. Mam jednak pewien problem. Dodam na samym początku dla jasności, że praca będzie drukowana dwustronnie za wyjątkiem pierwszej i drugiej strony. A teraz do konkretu.
Chcę, aby pierwsza i druga strona, która będzie drukowana jednostronne miała margines wewnętrzny, czyli ten po lewej stronie wielkości 3.5cm. Problemem jest to, jak mam zrobić, aby te dwie miały ten margines po lewej stronie, a reszta naprzemiennie (lustrzanie). Czyli 3 strona margines 3.5cm po lewej, 4 strona po prawej itd. Wiem, że trzeba coś zrobić z podziałem na sekcje. Nie wiem jednak jak się tym posłużyć. Za każdym razem tworzy mi dodatkową pustą stronę, a z marginesami dalej nic nie mogę zrobić. To samo dotyczy numeru strony. Chciałbym, aby od trzeciej strony były naprzemiennie. Mógłby mi ktoś w prosty sposób wytłumaczyć jak to zrobić? Dodam, że korzystam z Office 365. Z góry dziękuję za pomoc. Przeczytałem już wiele postów, obejrzałem wiele filmików na Youtube i nic mojego problemu nie rozwiązało. Jeszcze raz z góry dzięki.

Może szukaj poradników gdzie ktoś ma minimum Word 2016/2019 (i z przymrożeniem oka oglądaj te nagrane na macOS).

I mam nadzieje, że to nie jest webowy Word 365, bo jeszcze się okaże, że tam się coś wyklikuje x2 (stąd żaden poradnik nie pasuje, bo opcje uprościli do “bólu”).

Nie, jest to pełen, płatny pakiet Office 365, z pełnymi aplikacjami zainstalowanymi na komputerze

Najprościej jak się da, jeśli nie chcesz aby formatowanie, które zastosujesz dotyczyło całego dokumentu a tylko wybranych stron, skopiuj interesujące Cię dwie pierwsze strony pracy do nowego pliku, zastosuj marginesy i wydrukuj jak Ci potrzeba. Dla pozostałych stron pracy zastosuj właściwe ustawienia a przy wydruku pomiń strony już wcześniej wydrukowane.

Do samego wydruku jak najbardziej tak, potrzeba mi jednak jeszcze wersję elektroniczną całego dokumentu. Stąd powstał problem

I co nie może być ? Przecież stronny tam będą. Forma elektroniczna nie musi być identyczna z tą wydrukowaną.

Dzięki za pomoc. Jakoś na około się udało dojść do celu, chociaż nie taką drogą, jaką chciałem. Zrobiłem jako znaki podziału, podział sekcji, ciągły. Co prawda na każdej stronie margines standardowy i każda strona osobna, ale liczy się efekt końcowy. Może kiedyś dojdę, jak to zrobić w szybszy i lepszy sposób.