Problem z Masonry

Postanowiłem ułożyć divy w gridzie, wykorzystałem do tego Masonry. Niestety, w ogóle nie działa. Link do strony LINK

Bloki ładują się dynamicznie, więc funkcja jest onload. Sam kod wywołania Masonry.

<script>
(function($){
    $(window).on('load',function(){ $('.wpgmp_listing_grid').masonry({  percentPosition: true, columnWidth: 'agenda-item',  itemSelector: '.agenda-item',  horizontalOrder: true });  });}); </script>

Cały kod ze skryptami. PageScroll2id działa normalnie, toggle_agenda (własnej produkcji) też, tylko Masonry nie funkcjonuje…

<script type="text/javascript" src="<?php bloginfo("template_url"); ?>/js/toggle_agenda.js"></script>

Nie jestem w stanie wskazać problemu w 100% ponieważ nie mam dostępu do normalnego komputera, a na tym jest to niesamowita męczarnia.

Pierwsze co to nie wiem czemu, ale masonry nie ładuje się jako moduł jQuery więc musisz użyć go w czystym JS.
Powodem czemu nie działa, może być jeszcze problem z tym, że na stronie jest bardzo dużo float, position relative, procentowych szerokości/wysokości. Może to mieć wpływ na to że skrypt nie będzie mógł ułożyć grida.

1 polubienie