Problem z Medal of Honor Airborne wyłącza się przed 1 misją

Witam mam problem z MOH A .Chodzi o to ze trening chodzi normalnie ale przy ladowaniu do 1 misji po wybraniu bronii,komp lapie zawieche albo poprostu wyskakuje blad,często też się restartuje w tym momencie poladuje sie troche i potem restart. (GRA ORYGINALNA,KOMP SPEŁNIA WYMAGANIA GRY) Proszę o szybką odp. z góry dzieki.

Microsoft Visual C++ Rutnime Library.Rutnime Error! Program E:\Program Files [PC] Medal of Honor Airborne [RIP] [dopeman]\M… R6025-pure virtual function call.

brzuch93 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Oj… nieładnie. W sklepach RIP’ów nie sprzedają. Gdy kupisz oryginał problemu nie będzie.

Gra jest oryginalna . Inaczej bym nie pisał!

Nie pisz, że oryginalna, bo to jest RIP wykonany przez Dopemana.

http://www.imgshack.info/viewer.php?fil … mx3lp2.jpg

Niby przekonujące, ale ten błąd jest spowodowany brakiem pliku, a w ścieżce jest napisane, że szuka w RIP’ie. Ale przyjmijmy, że gra oryginalna.

A więc napisz dokładnie, jaki masz sprzęt.

AMD 64 Athlon X2 ->2,8 GHz , 1024 GB RAM HDD, karta graf. 480Mb -NVIDIA GeForce 7000M sys.xp

Nie wiesz czasem czy to moze byc spowodowane brakiem sp2?

Zainstalowalem sp 2 i nic…Dzieje sie to samo… Proszę o wasze sugestie w tej sprawie…

Nie można odczytać jakiegoś pliku. Poza tym 1GB do tej gry, to trochę mało, ale to nie jest przyczyną.

Więc co może być przyczyną? Już dużo próbowałem , nawet nowych sterowników do karty graficznej…

A próbowałeś instalować to, o co prosi? Treść błędu. Chyba należałoby od tego zacząć.

http://www.microsoft.com/downloads/deta … laylang=en

Nie uważam, że dobrze jest piracić cokolwiek, ale z tego to się zawsze śmieję. Człowieku, nie wiem, czy kiedykolwiek instalowałeś pirata, ale zdarza się, że jest z nim dużo mniej problemów niż z oryginalną wersją - zwłaszcza w sytuacji, kiedy producent montuje jakieś super zabezpieczenia, które irytują jedynie uczciwych graczy. Pirat dostaje odpowiedniego cracka + opis “howto” i nawet bez płytki mu chodzi :open_mouth: A uczciwi cierpią

Wiem, że czasem zdarza się tak, że gra lepiej działa, ale zdarza się też tak, że gra tnie się, jakby komputer nie spełniał jej wymagań. A crack, to niezbyt dobre rozwiązanie, lepiej zamontować obraz gry w wirtualnym napędzie i ściągnąć jakiś program do emulacji zabezpieczeń.

Nie, nie zdarza się tak, że pirat chodzi gorzej - zdarzają się jedynie sytuację, że chodzi tak samo źle jak oryginał (jedynym plusem może być brak wymaganej płytki w napędzie). I mam dość siedzenia cicho i udawania, że jest inaczej - piraci mają lepiej (jeżeli mówimy o grach w single, bo oczywiście gry warto zakupić dla multiplayer). Zero problemów, zazwyczaj piraci obchodzą te wszystkie śmieszne zabezpieczenia dzień po premierze gry, a kupujący cierpią. Dlaczego jeszcze nikt nic z tym nie zrobił? :open_mouth:

Producenci wydają masę pieniędzy na tworzenie zabezpieczeń zamiast dorobić tryb multiplayer, który mógłby skłonić graczy do zakupu gry. No idioci i inaczej nie da się tego skomentować.