Problem Z Medal Of Honor : Airborne

Mianowicie mam problem tego typu:

Gdy chce zalaczyc gre wyskakuje mi okienko ze moja karta graficzna jest nieobslugiwana a posiadam GF 7600Gt 256Mb i wedlug moich wiadomosci karta ta jest w pelni kompatybilna z medalem. Prosze o pomoc. dodam iz mam najnowsze sterowniki Nvidia :wink:

Podstawowe pytanie, gra oryginał ? Pytam głównie dlatego że na takiej karcie powinno śmigać.

oryginał:-/ nie beda to pieniadze wyrzucone po pozyczona giera od wujaszka^^ ale powinno mi hasać bez problemu:-/

Jak wyraźnie pisze że nie obsługuje to nie obsługuje.

karta z tej seri oczywiście może być obsługiwana ale innego producenta

producent to XFX :wink: nie sa to najgorsze karty z tego co wiem :wink:

LOL

Tyle, że wg. wymagań sprzętowych MoH:A obsługuje 7600GT, a producent karty graficznej nie ma tu znaczenia.

Sprawdź we właściwościach jaką masz grafę bo może system ci ją źle rozpoznał, albo usuń stery Driver Cleanerem i zainstaluj starszą wersję.

Airborne jest świeżynką i na wielu sprzętach z bardzo górnej pułki lubi wywalać nawet blue screny więc poczekamy aż pojawi sie jakaś łatka do tej gry.

Osobiście to mam takie wrażenia z tej gry że jak ją odpalam na 2 kartach w trybie SLI GF 8800GTS to gra mnie łaskawie informuje że nie posiadam zainstalowanego akceleratora grafiki.

:shock:

A może poprstu zainstaluj nowe sterowniki ?