Problem z MediaPlayerem-odtwarzanie strumienii radiowych

Witam!

Witam!

Otóż lubię posłuchać sobie muzy przez internet(mam na myśli radio :slight_smile: ). Uruchamiam je w firefoxie, poprzez mediaplayera. Wszystko grało ok, aż do teraz, bawiłem się trochę w systemie i najwidoczniej coś przestawiłem. Problem objawia się tym, że radio chce mi odtworzyć przez winmediaplayer-classic, a nie przez WIN’a 11 :-o jak to dotychczas się odbywało. Chciałbym wrócić do poprzednich ustawień, czy ma ktoś jakieś sugestie jak mam to uczynić? tzn. aby z powrotem odtwarzało poprzez media playera 11. :slight_smile: Chodzi o tą konsolkę “playerową” :stuck_out_tongue: z opcjami odtwarzania. Zaznaczam, ze windows media player jest domyślnym odtwarzaczem str.radiowych…

Zamieszczam screen:

http://img529.imageshack.us/img529/2614/playermedia.jpg

Proszę o pomoc w rozwiązaniu tej sprawy.

Jeśli używasz firefoxa to upewnij się czy pliki multimedialne są poprawnie skojarzone w przeglądarce. Narzędzia -> Opcje->Aplikacje.

Być może w systemie pliki są poprawnie skojarzone a w samej przeglądarce są inne ustawienia.

Na screenie widać też komunikat błędu “Za mało pamięci…”, sprawdź też miejsce na dysku. Może Media Player 11 nie jest wstanie zbuforować danych :?:

Co do pierwszej propozycji to wygląda, że wszystko jest OK, tzn. firefox korzysta z wtyczek windows media player.

Co do następnej, miejsca na dysku mam dosyć :slight_smile:

Zastanawiam się nad zainstalowaniem od nowa lisa #-o

Dodane 22 kwi 2009, o 16:10

Zainstalowalem ponownie firefoxa i nadal to samo, aha, w informacjach tego playera(konsolki) jest informacja, ze uzywa windows media playera w wersji 6.

Wiec pozostaje kwestia jak z powrotem przywrócić używalność do 11 :smiley: :?: :?:

Dodane 23 kwi 2009, o 22:29

Widzę, że mój problem jest bardzo ciężki do wyjaśnienia :stuck_out_tongue:

Dodane 26 kwi 2009, o 11:41

Nikt nie podejmie się rozwiązania tej sprawy? :frowning: