Problem z menu w CSS

Witam, chciałem zrobić takie menu jakie jest opisane Tutaj, ale coś mi nie wychodzi. Robię tak jak napisali, ale nic z tego a może rzeczywiście coś źle robie. Chodzi mi o to menu csscv7.jpg

Mógłby ktoś zrobić mi to menu, z góry bardzo dziękuję

tzn. ?? jak nie wychodzi? masz jakiś błąd? krzaczy??

po prostu nie ma tego co na obrazku, tylko zwykłe napisy są dalej :frowning:

Pokaż kod to poprawimy

mam to soma z tym skryptem .wyświetlają się same napisy bez obramowań.Nie wiem dlaczego tak jest. Skrypt na to :

CSS
Czcionki
Tekst
Tło
Marginesy
Obramowanie
dl, dt, dd { display: block; margin: 0; padding: 0; } dl { width: 200px; padding: 1px 2px; background-color: #9ce; border: 3px double #28e; } dt { padding: 7px 15px; font-weight: bold; font-size: larger; background-color: #25b; color: #9ce; text-align: right; border-right: 20px solid #26d; margin-top: 1px; } dd { border-top: 1px solid #9ce; } dl a:link, dl a:visited { display: block; width: 176px; text-decoration: none; padding: 7px; font-weight: bold; background-color: #27c; color: #def; border-left: 10px solid #25b; } dl a:hover { width: 166px; background-color: #28e; color: #fff; border-left: 20px solid #26d; } [/code] Oczywiście jest to zapisane w innych plikach [color=darkblue][size=75][i][b]Złączono Posta[/b]: 25.09.2007 (Wto) 19:52[/i][/size][/color] a jednak znalazłem odpowiedź na własne pytanie dodaj to i wpisz nazwe pliku css [code] **_Złączono Posta_** _: 25.09.2007 (Wto) 19:54_
CSS
Czcionki
Tekst
Tło
Marginesy
Obramowanie
[/code]

tak to ma wyglądać

Działa , możesz poprawić kolory w/g wzorca http://www.statom.pl/HTML/kolory.html

CSS
Czcionki
Tekst
Tło
Marginesy
Obramowanie
[/code]

Inaczej wygląda w IE inaczej w Firefox-ie pokombinuj stylami

kolor oczywiście można zmienic ale jak kto chce

Przetestuje jutro mniej więcej o 15:20, bo dzisiaj już nie mam czasu i napiszę czy u mnie też w porządku

Edycja: działa idealnie, bardzo wam dziękuję :smiley: :mrgreen:

Jeszcze chciałbym zrobić takie coś jak Tutaj czyli poziome menu. Niestety nie mogę ustawić tych odnośników obok siebie, mógłby ktoś mi w tym pomóc.