Problem z menu w WebSite X5 Evolution

Witam, mam problemik z programem WebSite X5 Evolution, więc chodzi o to ,że jak robie np. w menu głównym link w języku polskim np.krówka gdy jest w link-u polski znak to robi się kaszana i link nie działa, niema polskich znaków działa bez problemu??? o co tu chodzi???

Chyba jesteś nowy w tym biznesie, co? :wink: Przecież polskie litery w adresie URL nigdy nie działały i nie działają. To znaczy, niby od jakiegoś czasu można zakłądać i używać domeny typu www.żółw.pl ale póki co jest to bardzo mało popularne i stosowane

nie znam sie na ty wiec pytam sie:) aha ok dzieki za podpowiedz :slight_smile: myslalem ze cos nie tak robie ale teraz jestem w domu tzn dziala mi jak jest np:zdjęcia- podstrony inne tylko pojendycze jak np jest samo ściągi to juz nie dziala jak jest sciagi jets ok:). to od serwera zalezy ?

Praktycznie żaden serwer nie zaakceptuje adresów (i plików html itp) zawierających polskie znaki. To znaczy wrzucić, to wrzucisz, bo czemu nie, ale każda próba odwiedzenie takiego linku skończy się 404

Dzieki:). mam jeszcze jedno takie pytanie odnosnie tego programy, - chodzi o to ze niekiedy gdy otwieram webSite x5 to niekiedy mam obwrócone zdjęcia:( dlaczego i pozniej musze je poprawiac, czekam na odpowiedz.

Witam. Wie ktoś może dlaczego wysuwające się menu nie działa w internet explorer. W Mozilli, google chrome, operze działa. Mam zainstalowany najnowszy flash player i właczony format activex. Proszę o pomoc.