Problem z Messengerem

Witam,

ja może od razu zacznę.

ok miesiąca temu zaczęłam otrzymywać komunikaty na mój msn o tym, że jestem zameldowana na innym komputerze, po czym automatycznie mnie wymeldowywał.

w sumie nikt inny nie używa mojego msna oprócz mnie.

działo się tak kilka razy, głownie pod rząd.

no to zmieniłam hasło, no a dzisiaj prz zameldowywani wyświetlił się komunikat, że złe hasło podaję. :?

miesiąc temu dostałam wiadomość od znajomego z linkiem, który otworzyłam. nawet się zameldowałam(*no comment, prosze). na usprawiedlwienie dodam, że nazwa strona składała się z jego imienia i nazwiska.

tak się nazywa ta strona.

*************

myślicie że ktoś sie na moim kompie już rozgościł i buszuje?

a może tylko głupi windows jest winny

proszę o poradę

pozdrowienia

Gdybyś używała Opery to dostałabyś taki komunikat :“Strona, którą próbujesz otworzyć, znajduje się na czarnej liście nieuczciwych witryn. Prawdopodobnie zostanie podjęta próba zdobycia twoich poufnych danych lub informacji finansowych. Opera Software stanowczo odradza otwieranie tej strony.”

Przeskanuj antyvirem albo z tej strony http://www.kaspersky.com/kos/eng/partne … 4070441453

W najgorszym razie format

inga2 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Co do problemu

Sprawdź system na obecność szkodników - pobierz narzędzia dostępne w linku i po sporządzeniu wklej logi HijackThis, ComboFix według podanego opisu - fachowcy od logów zajmą się problemem

Wstawiając logi przeczytaj i zastosuj się do Tematu

Przenoszę do działu Bezpieczeństwo…