Problem z messengerem

Witam i przepraszam jeśli temat nie w dziale.Mam kłopot z messengerem,jak go otwieram to wyskakuje okienko żeby akceptować pliki cookie,klikam akceptuj wszystko i okienko znika.Jednak za każdym razem jak otwieram messengera to okienko się pojawia, nie wiem już co robić

Tryb prywatny?

Ja to sprawdzić? Mam smartfon Huawei

Przeglądarka jest w trybie prywatnym?

Nie wiem jak to sprawdzić, mam dwie chrome i google,messengera otwieram bezpośrednio klikając w ikonkę messenger

Otwórz w mobilnym Firefox, zainstaluj uBlock Origin z opcji “dodatki” wbudowanej w przeglądarkę.

Potem na komunikat wypróbuj ten filtr z trybu blokady ręcznej elementów (ikona “pipety” z ‘pop-upa’ uBO):

##div[data-sigil*="m-layer-root"]:has(div[data-sigil*="m-overlay-layer"] div[class] a[data-cookiebanner="accept_button"])

lub taki do ustawień w zakładce “moje filtry” z ustawień uBO:

facebook.com##div[data-sigil*="m-layer-root"]:has(div[data-sigil*="m-overlay-layer"] div[class] a[data-cookiebanner="accept_button"])


Wbrew pozorom można komunikaty ukryć na własną odpowiedzialność bez klikania w “akceptuję/odrzucam”, aż Facebook nie zacznie np. blokować odtwarzania wideo czy ładowania grafik na grupach / tablicach.