Problem z messengerem

Witam, dlaczego po wprowadzeniu w Messengerze pełnego szyfrowania wiadomości do niektórych użytkowników dochodzą, a do nie nie których nie dochodzą w ogóle? Jak naprawić ten błąd.

To całe E2E szyfrowanie to w Messenger że niewypał moim zdaniem. Co chwila jakiś bug u problemy. Może jeszcze nie widać starych wiadomości? Szkoda gadać. Inni pewnie nie mają tego szyfrowania, a ty masz. Przez to pewnie wiadomość nie dochodzi.

Właśnie chodzi mi o to, jak to naprawić. Raz jest tak, że nie dochodzą wiadomości wysłane z laptopa przez przeglądarkę na facebook.com, a raz jest tak, że jak wysyłam z telefonu na telefon to też nie dochodzą.

Ponoć Messenger miał ostatnio jakieś awarie, tak czytałem. Meta nie ogarnia chyba. Tak na poważnie: no nic nie zrobisz moim zdaniem. Na laptopie z Windows zainstaluj sobie wersję desktopową, nie używaj przeglądarki. Pobierasz to z Microsoft Store. Nawet wtedy videoroz owy działają.

Nic to nie daję. Cały czas jest tak samo, nawet nie wiem kto kiedy był ostatnio aktywny. Czasami jest tak, że ktoś dostaję wiadomości moje, a ja nie odczytuję od kogoś. W takim razie jak mam się z ludźmi komunikować??? Jak messenger działa w taki sposób.

No bug w programie. Kontakt z Metą. Ja też tak czasem mam, że nie widzę aktywności. Tej kropki przy Avatarze.

Support nie odpowiada już to dawno zgłaszałem i cisza…

No cóż. Korzystaj jak możesz. Ja dalej z tego korzystam i raczej będę.