Problem z Microsoft 5 Home premium

Witam, po formacie laptopa na ktorym wczesniej mialam Microsoft 7 Home premium na Microsoft 5 laptop wlacza sie normalnie z tym, ze pojawia mi sie ten panel nie wiem jak to nazwac w ktorym sa konta uzytkownikow i ja formatujac komputer i instalujac windowsa nie wpisalam zadnej osoby i pojawia mi sie konto WLAŚCICIEL gdzie musze podac haslo ?! skąd mam niby wziac haslo ? wczesniej wpisalam swoje imie to mi sie pojawilo moje konto i goscia i tez musialam wpisywac haslo ;/ ludzie poratujcie bo nerwicy sie nabawie…

Co to jest Microsoft 5 Home premium?

xD informatykiem nie jestem nie pamietam dokladnie ale wiem ze napewno Windows 5 cos tam (zamiast Microsoft, mysle ze nie trudno sie domyslic o co mi chodzilo) zamiast zadawac glupie pytanie moglbys odpowiedziec a jak nie wiesz to sie nie udzielaj nie kazdy jest geniuszem we wszystkim

diankaaxd ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy swoch postach…

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Twoja powyższa odpowiedź, nie licząc impertynencji :? , nie wyjaśniła nic. Nie trzeba być informatykiem, by odpowiedzieć na to proste pytanie. Dokładnie podaj, jaki masz system, bo nie ma czegoś takiego jak Microsoft 5 Home premium.

a próbowałeś po prosu wcisnąć ENTER jak wyskoczy okienko o hasło? W XP tak było że wyskakiwało okno do wpisania użytkownika i hasła i jak nie było ustalonego hasła wciskało się enter i gotowe. Swoją drogą też nie wiem co to jest Microsoft 5 Home Premium. Możesz zrobić fotki telefonem i wrzucić gdzieś aby nam pokazać?

Może masz jakąś przerobioną wersję?

bede w domu wieczorem i dokladnie sprawdze co to jest i poprawie :slight_smile:

Warto jednak podać pełną nazwę albo pełny numerek np. 5.1.2600.

Na przykład numer 5.1.2600 oznacza Windows XP Pro SP3.

W tytule podałaś Home premium a nie ma takiej odmiany Win Xp.