Problem z microsoft c++ w grze

Dziś zakupiłem nową grę, której wymagania spełnia mój zacny komputer. Grałem sobie w nią przez ok. 30 min, następnie wyłączyłem, a po 15 minutach znów chciałem wgryź się w fabułę. Jednak to nie było już takie proste, po 2 minutach gry wyskoczył mi następujący błąd (w SS na dole), a potem powtarzał się i nadal powtarza podczas każdego uruchomienia gry.

SS błędu:

http://img201.imageshack.us/img201/9654/22297270.jpg

Oczywiście nie jestem totalnym amatorem, więc zainstalowałem ponownie nowszą, a potem jeszcze (jak nie działała) starszą wersje Microsoft C++. Błagam tylko nie wypowiadanie się użytkowników, którzy tak na prawdę nic nie potrafią i chcą sobie nabić posty wiadomościami typu: “Podaj dokładne dane sprzętu”. Te dane tutaj nie będą potrzebne, jedyne co może was interesować to, że mam Windows XP Home Premium Service Pack 2 32 bitowy (potrzebne to do odpowiednich programów).

Proszę o pomoc w likwidacji problemu.

Miałem to samo zrób tak:

zainstaluj to http://www.dobreprogramy.pl/Total-Unins … 12862.html i odinstaluj wszystkie microsoft visual c++ (program jes bardzo dobry ponieważ usuwa wszystko co związane jest z danym oprogramowaniem)

Następnie zainstaluj tylko to:

http://www.microsoft.com/en-us/download … px?id=5555

PS: a jaki masz sprzęt ? :smiley:

Zrobię tak jak mówisz. Mam nadzieję, że to pomoże. Dam edit co do rezultatów, a na razie dziękuje, że choć się ktoś wysilił i napisał coś.

//EDIT:

Niestety nie działa :frowning: Jest jeszcze gorzej, gdyż wcześniej podczas włączania się głównego menu wyskakiwał błąd, teraz wyskakuje ten sam już zaraz po załączeniu aplikacji. Nie wiem co robić, moje pomysły się wyczerpały, dlatego proszę was o szybką pomoc!

Poszukaj na płycie z grą tego pliku vcredist_x86.exe i go zainstaluj, jeśli problem będzie nadal występował to zainstaluj starsze wersje Microsoft Visual C++ (2005 i 2008):

http://www.microsoft.com/en-us/download … px?id=3387

http://www.microsoft.com/en-us/download … aspx?id=29

Powinno pomóc.

Ja bym sobie jeszcze na twoim miejscu zaktualizował DirectX i .NET Framework

OMG, aleś ty mądry… Myślisz, że na to nie wpadłem? - srr za ale… :slight_smile: Słuchaj jedne co jeszcze nie zrobiłem to aktualizacja .NET Framework (DirectX zaktualizowałem). Spróbuje teraz tego, ale przecież błąd go nawet w 1% nie dotyczy ;p Mam do Ciebie pytanie czy posiadasz gre “Venetica” jeśli tak i Ci działa to powiedz jaką masz wersje Microsoft C++.

A Ty myślisz że ja jestem jasnowidzem? i od razu się dowiedziałem że jesteś taki “ogarnięty” i już te sposoby miałeś sprawdzone? :expressionless:

Nie, nie mam tej gry ale miałem takie same problemy z innymi grami w swoim życiu więc wzoruję się na nich.

Wiesz ale ja bym prosił i tak o twoje parametry komputerka, wiec jak możesz to daj a ja sobie poczytam i może coś wywnioskuje.

Zaktualizuj system do Service Pack 3, może to pomóc a jak nie to możesz zawsze usunąć. Ew. wygrzebałem na internecie (nie sprawdziłem bo mam linux’a) takie coś http://www.softwarepatch.com/network-se … wnload.htm podobno może to być potrzebne.

Edit: Spróbuj tryb zgodności z Win 98. I podaj swoją wersję .NET Framework.

Właśnie zainstalowałem service pack 3 :slight_smile: Niestety nie w tym problem :frowning: Tryby zgodności również sprawdzałem…

Ma ktoś jeszcze jakieś pomysły?