Problem z Microsoft ISATAP Adapter

Mam problem z połączeniem z internetem. Do wczoraj wszystko działało dobrze, dzisiaj włączyłam laptopa i nie ma :frowning: :frowning: :frowning:

W domu mam dwa komputery, stacjonarny i laptopa, połączone siecią bezprzewodową, przez router. Na początku kiedy Vista próbowała połączyć się z siecią pokazywał mi się komunikat, że “zachowane ustawienia na tym komputerze, nie są zgodne z wymaganiami sieci” i nie mogę nawet kliknąć “connect”.

Weszłam w “Network and sharing center” następnie “Manage wireless networks” i usunęłąm to połączenie, utworzyłam nowe ręcznie… dalej nic… Poresetowałam router, laptopa, zrobiłam przywracanie systemu (chyba tak się to nazywa) na dwa dni wcześniej… i na koniec, załamana swoją niewiedzą :wink: weszłam w “Menadżer urządzeń”. Tam odkryłam żółty trójkącik przy jednym urządzeniu z grupy “Network adapters”, a konkretnie przy “Microsoft ISATAP Adapter #4”… wydaje mi się, że to może być powodem działania, a raczej nie działania sieci… Przeszukałam internet, ale jedyne co znalazłam, to informacja na stronie Microsoftu, że jeżeli podłączę internet bezpośrednio do laptopa to będzie działał… We właściwościach urządzenia ISATAP jest napisane: “The device is not working propetly because Windows cannot load the driversrequired for this device. (code 31)”. Nie instalowałam żadnego nowego sterownika do tego urządzenia… aktualny sterownik jest z 2006 roku… Błagam o pomoc… ![-o<