Problem z Microsoft Office XP


(Behmont) #1

Heej. Mam takie pytanko. Mam windowsa XP. Zainstalowałem sobie Microsofta Offica XP. Kiedy klikam prawym klawiszem, w Wordzie to mi się wyłącza i przeprasza za błąd? Nie wiem, o co chodzi!


(Qbek50) #2

ja też nie wiem o co chodzi :smiley: moze napiszesz jaki błąd ?


(Kuz5) #3

Panie Behmont nie rób pan zamieszania na forum, zakładaj swój własny temat ponieważ takimi postami zaśmiecasz innym temat, a po drugie zobacz kiedy została napisana ostatnia odpowiedz w tym temacie.

Odinstaluj go nastepnie Wyczyść rejestr programem jv16 PowerTools

Opcje rejestru =>Klikamy “Czyszczenie rejestru” (opcja pokazana na na poniższym obrazku) następnie klikamy “Kontynuuj” po czym klikamy “Start” po tym jak program sprawdzi rejestr klikamy Wybierz => Wybór specjalny i klikamy “Pozycje które można bezpiecznie usunąć” i na koniec klikamy “Usuń”

jpt3kj.jpg

I powtórnie zainstaluj Microsofta Offica XP

A i daj screena z tego komunikatu, zobaczymy jak to wygląda

Jak wyskoczy komunikat to kiliknij Ctrl+Print Screen następnie odpal np. Painta i klikasz Ctrl+V i zapisujesz obraz jako .jpg

Następnie wchodzisz na http://www.imageshack.ws i klikasz “Przeglądaj” wybierasz swój zapisany obraz i klikasz “Otwórz” następnie klikasz host it po czym pokażą sie linki do twojego obrazu kopiujesz link i wklejasz na forum.

Posty wydzielono z innego tematu


(Ppp) #4

odinstaluj offica, przeczyść rejestr i usuń wszytskie katalogi z offica na dysku w katalogu program files, zainstaluj ponownie offica i powinno byc ok

rejestr czyść:

jv16 powertools i reg cleaner znajdziesz je tu http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=1&t=29


(Behmont) #5

Przepraszam za brak większych informacji. W moim wcześniejszym poście.

A oto i ten błąd.

AppName: winword.exe AppVer: 10.0.4219.0

ModName: winword.exe

ModVer: 10.0.4219.0 Offset: 0023e4cc

mo16ci.jpg


(Damian) #6

Wywal Offica dokładnie tak jak napisał andrzej1982 , a nastepnie zainstaluj go na nowo i ściągnij do niego poprawki:

http://office.microsoft.com/pl-pl/offic … fault.aspx


(Behmont) #7

OK dzięki za pomoc w rozwiązaniu problemu, ale narazie nie mogę sprawdzić czy będzie działało dobrze, ponieważ Moja płyta z Officem XP została w samochodzie u taty. :lol:

Dopiero po południu będę mógł sprawdzić czy MO Xp działa tak jak powinien.

A i jeszcze jedno. P. kuz5 coś nie mogę ściągnąć wersji jv16 PowerTools 1.4.1. Szukam po innych stronach i nic może podałbyś jakiś link abym mógł zassać tą wersję. Bo ta co jest na dobreprogramy to, to jest wersja 1.3.0. A chciałbym robić dokładnie tak jak ty.

P.S. Przepraszam że raz mówię na Ty a raz na PAN :slight_smile:


(Damian) #8

Ta wersja jest tutaj:

http://ipartners.tucows.com/files3/jv16pt_setup.exe

Na dobrychprogramach masz jeszcze nowszą. Nie tylko 1.3.0


(Behmont) #9

Masz może jakieś zPolszczenie do tego? Bo angielskiego nie umiem tak dobrze jak Polskiego :D. Skoro nie masz żadnego zpl to nie szukaj poradze sobie, przecież nie jest ze mną aż tak źle.:slight_smile:


Ale kiedy ja nie wiem które moge sobie bezpiecznie usunąć czy sobie czasem nie wywale czegoś potrzebnego. A może nic się nie stanie jak wywale wszystko? Nie wiem, pierwszy raz coś takiego robie.