Problem z miejscem na dysku

mam problem. Robiłem kopię zapasową płyty dvd. Najpierw oczywiście obraz na dysku i następnie nagranie na płytę dvd. Program ma funkcje skasowania obrazu po nagraniu płyty. Zaznaczyłem ja i po nagraniu obraz został skasowany. Jednak po sprawdzaniu dysku miejsca jest mniej o około 4gb. To tak jakby nie skasowany zostal ten obraz ale został na 100%. Pomóżcie. Proszę o szybki odpowiedzi bo jutro wyjeżdzam a chciałbym mieć tą sprawę załatwioną.

Sprawdź gdzie program zapisuje obrazy i spróbuj skasować go “ręcznie”.

ale sprawdzałem i obrazu tam nie ma został usunięty. A co lepsze pisze że mam 60 mb wolnego a jak zaznaczę na wszystkie foldery w tym dysku to mam tyle zajęte że powinienem mieć 7gb wolnego. Mam włączone pokjazywanie ukrytych plików i folderów.

Zrób derfagmentację dysku. Powinno pomóc.

a może System Volume Information - jeśli masz XP… czyli przywracanie systemu :roll:

albo kosz chroniony przez Norton Utilities :roll:

ale je nie mam czasu na defragmentacje i wydaje mi sie że to miejsce jest tylko że system go nie widzi. Może jeszcze jekieś pomysły. Moze czyszczenie loga coś pomoże??

Posłuchaj rad DUCH-a oraz:

Zmniejsz plik stronicowania.

Panel Sterowania>>System>>Zaawansowane>>Wydajność>>Ustawienia>>Zaawansowane>>Zmień>>Zaznacz dysk C>>zaznacz “rozmiar niestandardowy”>>przy polach “wartość maksymalna” i “wartość minimalna” wpisz 1,5x wielkości twojego RAMu…

Loga Hijackthis? Obawiam się, że nie.

tak jest ustawione na dysku c ale ów przypadek był na d na którym tego nie ma. Czy mam zmienić też tak na d??

Złączono Posta : 13.07.2005 (Sro) 22:02

Acha z tym odzyskiwaniem to miałeś racje. Norton wszystko odzyskał. Ale jak w taki sposób mam usunąć aby miejsce na dysku zwolnić??? Proszę o odpowiedź jeszcze teraz.