Problem z miejscem na partycji

wydaje sie że ubywa miejsca na partycji systemowej mimo że katalogi tymczasowe regularnie są opróżniane

Log jest czysty - nie widać nic niepokojącego :slight_smile:

Przeczyść rejestr (polecam do tego RegCleaner 4.3.0.780), zrób defragmentację, oraz przejrzyj: Optymalizacja XP

Wejdź: Start --> uruchom --> msconfig i w zakładce uruchamianie odznacz (według Ciebie) niepotrzbne przy autostarcie programy :slight_smile:

Wyłącz przywracanie systemu

bf7a9c68f2253bcfm.jpg

Oraz opróżnij katalog System Volume Information

przywracanie mam od dawna wyłączone a folderu volume informationnie znajduje nawet wyszukiwarka systemowa

Tutaj masz napisane w jaki sposób dostać się do tego folderu --> http://support.microsoft.com/default.as … l%3B309531

klikam na właściwości i pisze że folder jestpusty chce w niego wejść - nie da sie czyli znaczy że niekoniecznie jest pusty?

przeciągam go do dokumenty udostepnione - pisze że nie można

sprawdzałem i dużo powiększył sie katalog windows mimo że nic nie dogrywałem sprawdzam temp a tam tylko 11 MB czy są w katalogu systemowym jeszcze inne foldery tymczasowe?

jak sprawdzić gdzie zapisują sie te przybywające dane???

bo jak tak dalej pójdzie to bede musiał partition magik powiekszyć partycje c jak bedzie mniej niż 200MB wymnagane do poprawnej pracy systemu…

albo czy da sie zablokować zapisywanie czegokolwiek od pliku stronnictwa i pamięci wirtualnej na tej partycji - tak by sie już nie pomniejszala

prosze o rady

W zależności od tegonile masz ramu mnożysz tę wartość razy 3, ale jak masz 1GB i więcej to morzesz nawet to wyłączyć.

ppm->mój komputer->właściwości->zaawansowane->Wydajność->ustawienia

->zaawansowane->pamięc wirtualna->zmień (i tam ustaw taką samą wartośc na minimum i maximum)

a jak sprawdzić gdzie zapisują sie dane w jakim folderze na danym dysku czy jest jakiś program do monitorowania tego bo ja nie wiem skąd te dane sie zapisują i gdzie? wątpie że to wina pamięci wirtualnej bo mam 512ddr i problemu z ubywaniem miejsca wcześniej nie było

daruj sobie takie komentarze to nie gg, czy czat