Problem z miękkimi znakami w Windows 10

(majka420) #1

Mam pewien problem przy pisaniu miękkich znaków w dużych literach najczęściej Ł wyskake mi komunikat jakw załączniku. Czy ktoś wie jak się tego pozbyć. Wszystkie sterowniki mam zaktualizowane.

5640a4a56c8a6_Beztytuu.thumb.png.2110880

(adamserce) #2

“Bez tytułu.png” —> Błąd serwera nr 404

(rgabrysiak) #3

Załączniki nie działają w nowej wersji forum. Wstaw zdjęcie na zewnętrzny hosting a w treści postu podaj link do zdjęcia.

(malylysy) #4

Ja mam to samo już od pierwszej kompilacji. Mam nazwisko na Ł i nazwę ulicy przy której mieszkam też.

Masakra jakaś. Kilka razy dziennie wywalam te komunikaty o błędzie kernela. 

(Vidivarius) #5

To na pewno jakiś program działający w tle, który w swoich ustawieniach korzysta se skrótu klawiszowego L+Ctrl lub L+Shift. Kiedyś takim programem był panel zarządzania sterownikami ATI Radeon. Trzeba było w opcjach wyłączyć skróty klawiszowe.

Dokładnie przejrzyjcie aplikacje działające w tle - ich opcje.

(malylysy) #6

To nie to. Pisząc Ł pojawia sie komunikat o błędzie kernela i tworzy sie plik z logiem o nazwie SynKernelDiag który ma jeszcze w nazwie datę i godzinę utworzenia. Na przykład SynKernelDiag2015-11-09_18-22-41.log

Poza tym jeszcze jeden polski znak ( nie pamiętam teraz który ) powoduje, że pisząc np w Wordzie pojawia się numerowanie.

(majka420) #7

Nadal problem nie rozwiązany :frowning:

http://sendfile.es/pokaz/588335—lkti.html

(Dimatheus) #8

Hej,

Błąd wskazuje na oprogramowanie do Touchpada - najpierw bym odinstalował dodatkowe oprogramowanie (podejrzewam, że Synaptics Touchpad Driver). Sprawdził działanie na sterownikach dobranych przez system, ewentualnie poszukał na stronie producenta aktualizacji sterownika dla Windows 10.

Pozdrawiam,

(majka420) #9

Dimatheus zrobiłam tak jak napisałeś i póki co działa :). Dziękuję za pomoc

(malylysy) #10

Odpal wiersz poleceń jako administrator i wklej następujuący wiersz:

reg add HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\services\SynTP\Parameters\Debug /v DumpKernel /d 00000000 /t REG_DWORD /f

restart i po temacie