Problem z miękkimi znakami w Windows 10

Mam pewien problem przy pisaniu miękkich znaków w dużych literach najczęściej Ł wyskake mi komunikat jakw załączniku. Czy ktoś wie jak się tego pozbyć. Wszystkie sterowniki mam zaktualizowane.

5640a4a56c8a6_Beztytuu.thumb.png.2110880

“Bez tytułu.png” —> Błąd serwera nr 404

Załączniki nie działają w nowej wersji forum. Wstaw zdjęcie na zewnętrzny hosting a w treści postu podaj link do zdjęcia.

Ja mam to samo już od pierwszej kompilacji. Mam nazwisko na Ł i nazwę ulicy przy której mieszkam też.

Masakra jakaś. Kilka razy dziennie wywalam te komunikaty o błędzie kernela. 

To na pewno jakiś program działający w tle, który w swoich ustawieniach korzysta se skrótu klawiszowego L+Ctrl lub L+Shift. Kiedyś takim programem był panel zarządzania sterownikami ATI Radeon. Trzeba było w opcjach wyłączyć skróty klawiszowe.

Dokładnie przejrzyjcie aplikacje działające w tle - ich opcje.

To nie to. Pisząc Ł pojawia sie komunikat o błędzie kernela i tworzy sie plik z logiem o nazwie SynKernelDiag który ma jeszcze w nazwie datę i godzinę utworzenia. Na przykład SynKernelDiag2015-11-09_18-22-41.log

Poza tym jeszcze jeden polski znak ( nie pamiętam teraz który ) powoduje, że pisząc np w Wordzie pojawia się numerowanie.

Nadal problem nie rozwiązany :frowning:

http://sendfile.es/pokaz/588335—lkti.html

Hej,

Błąd wskazuje na oprogramowanie do Touchpada - najpierw bym odinstalował dodatkowe oprogramowanie (podejrzewam, że Synaptics Touchpad Driver). Sprawdził działanie na sterownikach dobranych przez system, ewentualnie poszukał na stronie producenta aktualizacji sterownika dla Windows 10.

Pozdrawiam,

Dimatheus zrobiłam tak jak napisałeś i póki co działa :). Dziękuję za pomoc

Odpal wiersz poleceń jako administrator i wklej następujuący wiersz:

reg add HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\services\SynTP\Parameters\Debug /v DumpKernel /d 00000000 /t REG_DWORD /f

restart i po temacie