Problem z mikrofonem ? a może z czymś innym?

Mam gre Counter Strike, gra ta ma możliwość rozmowy głosowej podczas grania ale problem polega na tym że podczas uruchamiania gry pisze trouchcz e microphone czy cos takiego i użądzenie jest zajęte lub coś tam. I w grze nawet nie mam ikonki przy moim nicku głośniczka(nawet osoby które nie uzywają mikrofonu badz nie mają mają tą ikonke głośniczka. Jeszcze nigdy nie spotkałem osoby bez tego głośniczka.

Wiem że top forum jest o komp. a nie o grach ale ten problem musi leżeć po steronie komputera a nie błędu gry bo w innych grach jest to samo.

Myślałem że to przez przestażałą karte dzwiekową Sound Blaster 16 ale od wczoraj mam inną płyte główną gdzie karta dzwiekowa jest na płycie i jej używam i jest to samo.

A mikrofon np w rejestratore dzwiekow dziala normalnie.

Pozdrawiam ! ! ! ! !

Wielu użytkowników nie zwraca większej uwagi na tego rodzaju komunikaty, a często one są bardzo pomocne w ustaleniu potencjalnego problemu. Więc postaraj się przytoczyc pełną treść błedów.

Ha wziąłem wczora jzainstalowałem wina 2000 prof. jako drugi system i w 2000 wszystko działa tylko że w 2000 trace ok 10fps bo 89SE chodzi gra duzo szybciej

W 98 problem rozwiązany, zainstalowałem inne stery do karty dzwiekowej jest teraz wszystko w pożądku !