Problem z mikrofonem a słuchawki działają


(Arczigry 1998) #1

Witam mam mikrofon podpięty ale nie działa a dźwięk

jest z słuchawek oczywiście ja mam mikrofon ze słuchawkami.

System operacyjny -Windows Xp Home Edition sp2

Karta dźwiękowa -Zintegrowana Microsoft UAA Function Driver For Hd Audio-Relatek 880/860

Ati Function Driver For Hd Audio - ATI AA01


(Semtex) #2

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym górnym rogu Swojego posta. Dobrze zatytułowany temat daje szansę na szybszą pomoc. Dziękuję za uwagę.


(Bogdan_G) #3

Masz ikonkę realteka na pasku obok zegara. Klikasz prawym przyciskiem myszy i wybierasz menadżer dźwięku. Otwierasz i klikasz na wejście/wyjście audio. Tam ma się być jakiś rysunek podświetlony przy gnieździe, w który wpięta jest wtyczka do mikrofonu. Trzeba jeszcze kliknąć w ten podświetlony symbol, obojętnie, czy to będzie rysunek głośnika i pokaże się okienko wyboru. Trzeba zaznaczyć wejście mikrofonu i dać OK. Powinno być już dobrze. Wyświetli się podświetlony rysunek mikrofonu.


(Arczigry 1998) #4

To nic Właśnie nie .Daje jest tak samo robiłem tak.


(Bogdan_G) #5

Czekaj. Sprawdź jeszcze tu. Daj panel sterowania, dźwięki i urządzenia audio, głos. Pisze nagrywanie głosu, domyślne urządzenie. Powinno być realtek hd audio input. Niżej masz ustawienie głośności i testowanie sprzętu.


(Arczigry 1998) #6

Robiłem też tak nic to nie pomogło.


(adam9870) #7

Czy w Menedżerze urządzeń masz urządzenia ze znakami zapytania? Czy próbowałeś przeinstalować sterowniki do karty dźwiękowej? W końcu, czy sprawdzałeś czy wszystko jest dobrze podłączone, może zamiast z tyłu spróbuj podłączyć mikrofon z przodu obudowy jeśli jest odpowiednie gniazdo?


(Arczigry 1998) #8

Nie nie mam znaku zapytania .Mam wejścia z przody ale nie są podłonczone nie wiem jak je podłonczyc?