Problem z mikrofonem [dzwiek]

witam

mam problem z mikrofonem kupilem sobie mokrofon dziala lecza bardzo cicho. nie wiem czy to wina karty czy sterownikow nie mam pojecia tutaj dam screen

jkjkljklqn3.png

prosze o pomoc zeby wszystko dobrze gralo

jak ktos bedzie potrzebowal jakiegos screena to wrzuce dziekuje i pozdrawiam

Sprawdź, czy w ustawieniach nagrywania dla mikrofonu zaznaczone jest “Zwiększenie wydajności mikrofonu”(musisz z menu plik wybrać ustawienia zaawansowane)

Ja też tak mam :frowning: Masz zintegrowaną kartę muzyczną ? U mnie nic nie pomogło, wszystko na full, a żeby ktoś mnie zrozumiał muszę krzyczeć do tego mikrofonu z bliska…

Ale może ktoś Ci pomoże… Zobacz czy te kreski masz na full ( Regulacja głośnosci, Wave ) to na maxa, pozniej w regulacji głośności wejdź w opcje i sterowniki zawannsowane oraz właściwości i właściowościach zaznacz mikrofon, ok, i na mikrofon zrób też full, pod tym podgłaszaniem mikrofonu wejdź w zawannsowane i tam zaznacz ZWIĘKSZ WYDAJNOŚCI MIKROFONU… Jeśli nie podziała to nie wiem co może być :smiley:

chlopaki ja wiem o co wam chodzi zaznaczylem wydajnosc mikrofonu i wszedzie mam na full slychac mnie ale bardzo cicho nie wiem co zrobic jak myslicie ?

W takim wypadku spróbowałbym załatwić inny mikrofon i sprawdzić czy przypadkiem cichy odbiór to nie wina karty dźwiękowej/mikrofonu.

kolego napewno nie mikrofonu mialem kicro za 10 zl teraz mam za 70 ze sluchawkami razem i tak samo moze karty dzwiekowej ale jak to zrobicic ? zeby normalnie dzialalo

spróbuj wykonać Tesatowanie Sprzętu i wtedy zobacz czy nie bedzie głośniej słychać

image_id: 372

robilem testowanie dziwiek jest ale cichy minimalnie go wykrylo czy to sterowniki czy cos ?

raczej wina narty dźwiękowej zintegrowane niestety tak maja lepiej kupić za 20 zł na allegro raczej na pewno powinna być lepsza

ale spróbuj programem audacity podgłosnić dźwięk mikrofonu i

A nie możesz zwiększyć wydajności mikrofonu ?? Ja mam zwiększona wydajność mikrofonu i mnie słychać aż z kuchni :smiley:

Prawy klik na ikonkę głośności–>zaawansowane(pod mikrofonem)–>zaznacz “Zwiększenie wydajności mikrofonu lub Mic Boost” . Powinieneś mieć podobnie

wydajnosc to mam zaznaczona a ten boost to nie wiem gdzie jest