Problem z mikrofonem "e5"

Witam,

kupiłem mikrofon podłączyłem i działa ale hmmm… nie wiem jak to powiedzieć tak lipnie działa, ponieważ cicho więc wchodzę w panel sterowania patrze na głośność mikrofonu no i jest prawie na 0 więc biorę na full no i mówię coś a tu dziwna rzecz, otóż gdy ja lub ktoś mówi (przez skype) to suwak zjezdza w dół aż do minimum. Nie wiem co zrobić…

Dodane 23.06.2010 (Śr) 18:01

Więc ktoś może mi pomóc ? Strasznie mnie to drażni bo nie mogę normalnie porozmawiać. Dodam że jak nie rozmawiam przez skype to jest normalnie ;o

A w skype nie masz ustawionego automatycznego ustawienia głośności mikrofonu? “e5” tandeta

Pewno masz w skypie ustawione automatyczne dostosowywanie głośności i to ci wycisza.

a jak to wyłączyć ? e5 wiem ale za to tanie ;]

Precyzyjnie tego ci nie napiszę bo w różnych wersjach skype jest to nieco inaczej ale ogólnie musisz w ustawieniach skype odnaleźć ustawienia dźwięku -> ustawienia mikrofonu i tam odznaczasz opcję w rodzaju “automatycznie ustaw poziom głośności”.

xowadis , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w nazwie. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj ten temat.

viewtopic.php?f=16&t=394978