Problem z mikrofonem po reinstalu Windowsa 7

Witam. Wczoraj postanowiłem przeinstalować mój system. Wszystko poszło bardzo szybko i bez problemowo, jednak kiedy postanowiłem pogadać z kolegami na skype, w ogóle nie było mnie słychać. Szukałem odpowiedzi w internecie kilka godzin i kiedy próbuje wejść w ,konfiguruj mikrofon" wyskakuje błąd “your current default speech engine does not support this action at this time”. Na internecie ten błąd jest bardzo popularny i domyślam się że to przez niego nie działa mi mikro, jednak nigdzie nie znalazłem rozwiązania problemu. Instalowałem aktualne sterowniki kilka razy, jednak w niczym to nie pomagało. Problem jest tylko z mikrofonem, ponieważ głośniki działają normalnie. Moja karta dźwiękowa to: AMD High Definition Audio. Piszę że sterownik nazywa się: atihdw76.sys. Jestem zielony więc nie wiem czy sterownik jest odpowiedni do mojej karty. Mam lapka Acer Aspire 7736ZG.

Liczę na pomoc :slight_smile:

Pozdrawiam :smiley:

erroll2207 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie,używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038