Problem z mikrofonem - prośba o pomoc:)

Witajcie :))

Zakupiłem sobie mikrofon na ze słuchawką na jedno ucho, ale nie mam zielonego pojęcia jak zrobić żeby gadając z kimś przez GG to co mówi ta osoba było słychać w tej słuchawce, a muzykę z winampa w głośnikach:/… Posiadam kartę dźwiękową Creatove sound blaster SB100 i głośniki Logitech x540, do karty mam zainstalowane sterowniki kX… Dodam gdy w tych sterach mam zaznaczoną funkcję wzmocnienia mikrofonu to w głośnikach słychać takie buczenie :(( Możecie mi w tym problemie pomóc??

musisz kupić rozgałęźnik z jednej strony będzie minidżek a z drugiej strony dwa kable zakończone wejściami , i wtedy do jednego podłączasz głośniki a do drugiego słuchawkę w sklepie będą wiedzieli .

Tylko ze ten co mam to: http://allegro.pl/item547049906_sluchaw … t_202.html

i oba kabelki podłączyłem do karty w te miejsca gdzie powinny być… Nie bardzo rozumiem to co napisałeś i jakby to miało wyglądać…

A co z ty żeby ten głos był głośny i wyraźny? I żeby nie było tego buczenia?

jak pójdziesz do sklepu to ci pokarzą , napisałem jak to wygląda .A to co pokazałeś to jest słuchawka z mikrofonem i jak dokupisz ten rozgałęźnik to będzie wszystko grało.

Przykład jak to ma wyglądać

Nazwa: Adapter 2xcinch (RCA)/Mini Jack 15cm

Kategoria: Przewody/kable

Podkategoria: Stereo

http://www.tryton.com.pl/

to co dokładnie mam p[woiedziec?? ze potrzebuje rozgałęźnik do czego? I ile kosztuje ok?

Powiesz to co napisałem kosztuje grosze

[rozgałęźnik z jednej strony będzie minidżek a z drugiej strony dwa kable zakończone wejściami , i wtedy do jednego podłączasz głośniki a do drugiego słuchawkę w sklepie będą wiedzieli] .

I wtedy rozumiem tego wstrętnego buczenia i echa nie będzie tak??

Ok, dźwięk będzie słychać w głośnikach i słuchawce, ale on chciał słyszeć muzykę na głośnikach, a rozmowę na słuchawce jeśli dobrze rozumiem. Więc nie wiem czy sam rozgałęźnik rozwiąże problem.

nie będzie

dzieki za pomoc:);]

Dodane 13.02.2009 (Pt) 23:30

tylko jest jeszcze problem… Jak do jednego podłącze słuchawki a do drugiego głośniki… Tylko ktory kabel od głośników?? Skoro mam 5.1 i są przecież 4 kable , od centralnego przednich, tylnich i suba:/

Moje CREATVE - wszystko jest podłączone do suba i z suba idzie kabel do komputera

nom ja tez tak mam ale kabelki ida tez do karty dźwiękowej :slight_smile:

kulig9 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.