Problem z mikrofonem. Rozkładam już ręce

Witajcie.

Posiadam problem, pojawiał się on na poprzednim zestawie słuchawkowym. Mikrofon uległ zniszczeniu więc zakupiłem hyperX Cloud Alpha. Problem wygląda następująco: słychać mnie jakby z bardzo daleka, czyli tragicznie. Wszystko dzieje się na najnowszych sterownikach realtek. Gdy odinstaluje sterowniki, problem w dużej mierze znika, słychać mnie o wiele lepiej lecz mój kochany Windows 10 sam automatycznie instaluje ponownie sterowniki i znowu słychać mnie jak z “kibla”. Próbowałem instalować starsze sterowniki realtek lecz bezskutecznie. Mój model płyty głównej to: MSI B250M MORTAR wyjścia audio w niej są 7.1. Z pojawiającej się bezsilności, wyczytałem, że odpowiedzialna za problem może być zintegrowana karta dźwiękowa. Zamówiłem więc kartę dźwiękową z wyjściami 5.1 ale do czasu możliwości odbioru jej bardzo potrzebuję korzystać z mikrofonu o normalnej jakości nagrywania. Czy Wy drodzy użytkownicy jesteście mi w stanie jakkolwiek pomóc? Byłbym bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam
Krzysztof

Hej,

A pokaż, jak wyglądają zakładki we właściwościach urządzeń do narywania - w tym wypadku mikrofonu. Chodzi o coś takiego, o wszystkie zakładki - najważniejsza to Efekty.

Pozdrawiam,
Dimatheus

1 polubienie