Problem z mikrofonem. Słychać jedynie dźwięki wewnętrzne

(Dudas bad boy) #1

Tak jak w temacie. Nie słychać przez mikrofon mnie tylko dźwięki z kompa... próbowałem wszystkiego mikrofon nie jest wyciszony oraz również nie podłączony do złego wejścia.

(mistrz1) #2

Jeśli próbowałeś wszystkiego i nie pomogło, to myślisz, że tutaj ktoś zrobi cud i naprawi? :smiley: Podaj, co robiłeś. Jakiego programu używasz, co masz ustawione w opcjach mikrofonu.

(Dudas bad boy) #3

Próbowałem odznaczać chociażby mikrofon w ustawieniach odtwarzania ale zaczyna dziwnie piszczeć w słuchawkach oO nie wiem czy to normalne. Karta Sound blaster live 24bit. Więc żadnych osobnych programów do tego nie mam.

(system) #4

od zawszę tak było?

(Dudas bad boy) #5

No właśnie nie... Pewnego razu po prostu przychodzę włączam kompa odpalam skype-a żeby pogadać i mnie nie słychać...

(system) #6

Przyczyn może być wiele...

jakiś program może być sprawcą np. ManyCam3 co instaluje swoje sterowniki - miałem ostatnio problem z tym programem

może to być jakiś inny program oczywiście.

Przeinstaluj sterowniki od karty dźwiękowej jeżeli tego nie robiłęś

Jest coś takiego jak rozwiązywanie problemów z dźwiękiem w Windowsie, włącz i sprawdź co pokaże

(Dudas bad boy) #7

Próbowałem przeinstalować. A szukanie takiego programu to jak szukać igły w stogu siana;/

(system) #8

Sprawdź jak Ci Windows zdiagnozuje problem z dźwiękiem

(Dudas bad boy) #9

Nic nie zdiagnozował. Windows dobrze wykrywa mikrofon w skypie też zawsze jak coś wyskakiwało że jest wyciszony albo coś.

(mistrz1) #10

Może masz włączony miks stereo, dlatego przekazuje dźwięki z kompa zamiast z mikrofonu?

(Dudas bad boy) #11

A tak dokładniej gdzie to się lokalizuje?