Problem z mikrofonem. Słychać jedynie dźwięki wewnętrzne

Tak jak w temacie. Nie słychać przez mikrofon mnie tylko dźwięki z kompa… próbowałem wszystkiego mikrofon nie jest wyciszony oraz również nie podłączony do złego wejścia.

Jeśli próbowałeś wszystkiego i nie pomogło, to myślisz, że tutaj ktoś zrobi cud i naprawi? :smiley: Podaj, co robiłeś. Jakiego programu używasz, co masz ustawione w opcjach mikrofonu.

Próbowałem odznaczać chociażby mikrofon w ustawieniach odtwarzania ale zaczyna dziwnie piszczeć w słuchawkach oO nie wiem czy to normalne. Karta Sound blaster live 24bit. Więc żadnych osobnych programów do tego nie mam.

od zawszę tak było?

No właśnie nie… Pewnego razu po prostu przychodzę włączam kompa odpalam skype-a żeby pogadać i mnie nie słychać…

Przyczyn może być wiele…

jakiś program może być sprawcą np. ManyCam3 co instaluje swoje sterowniki - miałem ostatnio problem z tym programem

może to być jakiś inny program oczywiście.

Przeinstaluj sterowniki od karty dźwiękowej jeżeli tego nie robiłęś

Jest coś takiego jak rozwiązywanie problemów z dźwiękiem w Windowsie, włącz i sprawdź co pokaże

Próbowałem przeinstalować. A szukanie takiego programu to jak szukać igły w stogu siana;/

Sprawdź jak Ci Windows zdiagnozuje problem z dźwiękiem

Nic nie zdiagnozował. Windows dobrze wykrywa mikrofon w skypie też zawsze jak coś wyskakiwało że jest wyciszony albo coś.

Może masz włączony miks stereo, dlatego przekazuje dźwięki z kompa zamiast z mikrofonu?

A tak dokładniej gdzie to się lokalizuje?