Problem z Mikrofonem w Rozmowach Przez Skype

Cześć,

Mam taki problem z mikrofonem. Problem pojawił się nagle. Używam SKYPE - wszystko było dobrze, rozmawiałem/dzwoniłem zarówno na telefony stacjonarne jak i wewnątrz SKYPE do czasu jak mnie przestało być słychać. Ja słysze w słuchawkach rozmówce ale o mnie nie.

Sprawdziłem mikrofon przez Rejestrator Dźwięku w XP i naprawde jest zła jakoś nagrania, słychać tak jak by mówił z oddali w zamkniętym/głębokim pomieszczeniu.

Mikrofon mam wpięty w kartę dzwiękową Creative Sound Blaster 128 ( oczywiście w prawidłowe wejście ).

Nie pamiętam czy w ustawieniach Regulacja Głośności > Głośność Mikrofonu > Zaawansowane miałem aktywne Sterowniki Tonu czy nie aktywne

f8d9965e68c7d813m.jpg

Mam je nie aktywne i w ogóle nie moge z nimi nic zrobić.

Ustawienia Regulacji Głośności mam ustawione jak poniżej

4d33c7bce996bea7m.jpg

W cyzm jest problem że mikrofon nie działa?.

Jeśli nie pomoże jak wyżej to install sterów płyty głównej, dx, i sterowników dźwięku.:mrgreen:

W pierwszej kolejności odznacz fiszkę wycisz przy mikrofonie

w regulacji głośności > opcje> właściwości > nagrywanie >ok

powinien być ustawiony mikrofon

Zrobiłem tak jak napisaliście ale nic to nie dało. Problem dalej jest jak był. Ja słysze rozmówce a on mnie nie. To samo jest przy nagrywaniu, strasznie słaba jakość nagrywania jest.

No to dokładnie jeszcze raz od początku, a jak nie to reinstalacja driverów

Przewodnik ustawień dźwięku Skype

http://www.skype.com/intl/pl/help/guide … setup.html

gina , zrobiłem wszystko tak jak napisane jest w Przewodniku Dźwięku Skype - nic nie pomogło. Dalej jest tak jak było. Wykonując połączenie testowe w Skype gdzie powinno się słyszeć nagrany swój głos nie słychać prawie nic. Słychać szum i w dalekiej oddali dopiero nagrany głos.

Proszę zmienić temat na konkretny, mówiący o problemie.