Problem z mikrofonem w Skype

Hej! Mam problem ze skype, a tak właściwie to z mikrofonem. Mam słuchawki i mikrofon. Ściągnęłam skype i chciałam przeprowadzic rozmowę testową. Kiedy już odtwarza mi nagraną wiadomośc, to nic się nagrywa. Skype w ogóle nie wykrywa mi mikrofonu. Zmieniłam ustawienia na takie jak trzeba, no i nic. Czy moglibyście mi pomóc? Bardzo proszę! :frowning:

Co to znaczy, że zmieniłaś ustawienia na takie jak potrzeba ? spróbuj coś nagrać przy pomocy windowsowego rejestratora dźwięku. Czy mikrofon nie jest wyciszony ?

No bo znalazłam taką stronkę, gdzie pisze jak to zrobic, żeby mikrofon działał, ale jak to wyciszony? Gdzie on może byc wyciszony?

asiore24

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

Zignorowanie prośby będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Napisałeś niezrozumiale.

,Kiedy już odtwarza mi nagrana wiadomość, to nic się nie nagrywa"…

Wytłumacz inaczej bo z tego wynika że masz wszystko OK.

Test Skype polega na tym że łączysz się słyszysz głos następnie krótko rozmawiasz i otrzymujesz powrotnie test swojego głosu. Nic się nie nagrywa ??

A jeżeli chodzi o mikrofon to:

Menu Start -> Panel Sterowania -> Dżwięki i urządzenia audio -> Nagrywanie dżwięku -> Głośność - zaznacz ,Głośność mikrofonu".

No właśnie nic się nie nagrywa. Jak temu zaradzic??

jakie masz głośniki przy kompie i jaki sterownik dżwięku?

Mikrofonu nie mam wyciszonego, a jeśli chodzi o głośniki, to mam w kompie już. Nie potrzebne mi są głośniki. Ale mam za to połączone słuchawki z mikrofonem. Nie wiem jaką mam kartę dźwiękową. A jak i gdzie to mogę sprawdzic?? :slight_smile:

start >panel sterowania >wydajnośc i konserwacja > narzędzia administracyjne >zarządzanie komputerem >menedżer urządzeń >kontrolery dżwięku, wideo i gier >sterownik audio

SoundMAX Intergrated Digital Audio I co mogę z tym zrobic?

Złączono Posta : 06.11.2007 (Wto) 19:34

Masz jakiś pomysł??? Proszę pomóżcie!

Spróbuj wejśc w ustawienia (sound manager albo podobnie) i przełączyc z głośników na słuchawki

Jak to zrobic??? :?

poszukaj na pasku z prawej strony przy zegarze a jak nie będzie to powinno byc w panelu sterowania

Mam przełączone

Złączono Posta : 06.11.2007 (Wto) 19:43

A powiec mi jeszcze czy dobrze podłączyłam mikrofon i słuchawki. Mikrofon do czerwonego gniezdka, a słuchawki do zielonego?

no to powinno byc dobrze słuchawki masz podłączone z przodu czy z tyłu kompa? z przodu nie zawsze działa

Mam z tyłu, ponieważ ja mam płaską stacje. A czy to może miec coś wspólnego z tym, że po raz pierwszy na tym kompie korzystam z mikrofonu???

dobrze

To co z tym jest???

pokombinuj ja mam np. mikrofon w różowym gnieżdzie a słuchawki w niebieskim

ok