Problem z mikrofonem w SKYPE

Witam… Zainstalowałem Skype jakieś pół roku temu… Wszystko było ok… Później przez jakiś czas z niego nie korzystałem i ostatnio chciałem pogadać z qmplem i okazało się, że nie słyszy mnie… Zaczołem grzebać w panelu sterowania ->dźwięki i akcesoria audio -> zakładka AUDIO i klikam na głośność przy: odtwarzaniu dzwięku, nagrywaniu dźwięku i odtwarzanie muzyki MIDI i za każdym razem wyskakuje komunikat: Błąd Windows: System Windows nie może wykonać SndVol32.exe, użyj operacji Dodaj/Usuń programy Panelu sterowania aby zainstalować. Wymieniałem stery karty muzycznej, sterowniki VIA… nic nie pomogło… Gdzie tkwi problem… Pomóżcie :slight_smile:

Dzięki góry

spróbuj w składnikach windowsa odinstalować regulatro głośności i zainstalowac ponownie

ale gdzie tego szukać?

sorki w xp chyba się tak nie da :frowning:

no właśnie… I nie mogę za cholerę dojść skąd pobrać to draństwo… Na płycie tego niema… Spróbuję np w hel., albo co innego…

Dzięki DANIEL10

MAMROCK nie wiem jak jest u ciebie ale ja też tak miałem i winą był za słaby komp

MAMROCK Ja miałem cos bardzo podobnego, lecz tym razem wina był zasłaby net… :confused:

A działa Ci np. Rejestrator dźwięku ?? :?