Problem z mikrofonem w słuchawkach

Mam dziwny problem, niesamowicie dziwny… Więc tak, mikrofon jest podłączony do systemu ale jak się domyślacie nie działa. Próbowałem wszystkiego, inne gniazda, ustawienia itd. Rozmawiam ze znajomym na skypie i w tym czasie próbowałem kombinować coś z mikrofonem podgłośniłem w Viscie o 30 db. Kolega zaczął słyszeć okropny szum, ale mnie nadal nie słyszał. Wróciłem do poprzedniego stanu. Robiłem coś, i zaczął twierdzić, że słyszy moje dźwięki systemowe. Od razu mówię we właściwościach mikrofon jest ustawiony jako domyślny. Potrzebujecie coś wiedzieć to napiszcie. Reinstalowałem sterowniki i nic. Liczę, że ktoś mi pomoże :smiley:

marbas02 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Na innym PC chodzi?

Może kabel jest uszkodzony. Jak ruszasz kablem to coś szumi??

Dodane 05.12.2012 (Śr) 22:46

Aha, a próbowałeś nagrać dźwięk w jakimś programie, czy tylko rozmowa na skypie?

Próbowałem różnych programów, i nic. Na innym komputerze nie testowałem, a jak ruszam kablem to nie szumi, ale szumi kiedy wyłączam kabel od mikrofonu i włączam go ponownie.