Problem z mikrofonem w słuchawkach

(Wz42) #1

Mam dziwny problem, niesamowicie dziwny... Więc tak, mikrofon jest podłączony do systemu ale jak się domyślacie nie działa. Próbowałem wszystkiego, inne gniazda, ustawienia itd. Rozmawiam ze znajomym na skypie i w tym czasie próbowałem kombinować coś z mikrofonem podgłośniłem w Viscie o 30 db. Kolega zaczął słyszeć okropny szum, ale mnie nadal nie słyszał. Wróciłem do poprzedniego stanu. Robiłem coś, i zaczął twierdzić, że słyszy moje dźwięki systemowe. Od razu mówię we właściwościach mikrofon jest ustawiony jako domyślny. Potrzebujecie coś wiedzieć to napiszcie. Reinstalowałem sterowniki i nic. Liczę, że ktoś mi pomoże :smiley:

(Agatonster) #2

marbas02 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

(Lewanxd) #3

Na innym PC chodzi?

(Furman005) #4

Może kabel jest uszkodzony. Jak ruszasz kablem to coś szumi??

-- Dodane 05.12.2012 (Śr) 22:46 --

Aha, a próbowałeś nagrać dźwięk w jakimś programie, czy tylko rozmowa na skypie?

(Wz42) #5

Próbowałem różnych programów, i nic. Na innym komputerze nie testowałem, a jak ruszam kablem to nie szumi, ale szumi kiedy wyłączam kabel od mikrofonu i włączam go ponownie.