Problem z mikrofonem w słuchawkach

Witam.
Jestem posiadaczem słuchawek Natec Gensis H59. Mam problem z działaniem mikrofonu i słuchawek jednocześnie. Do słuchawek dołączona była przejściówka umożliwiająca podłączenie mikrofonu razem z słuchawkami lecz gdy podłącze je do dwóch wejść w komputerze (na słuchawki i mikrofon) słuchawki mają zniekształcony dźwiek, a mikrofon jest bardzo cichy. Kupiłem ostatnio komputer, ale jeszcze nie dojechał i nie posiadam mikrofonu więc chciałem sprawdzic czy wszystko działa na komputerze rodziców lecz jednak nie. Przed kupnem komputera grałem na laptopie tam z kolei był mikrofon więc jakoś to działało. Dodam jeszcze że jeśli podłącze słuchawki bez przejściówki “całym minijackiem” czyli podłącze wszystkie “3 paski” (chyba 4 piny) dźwięk nadal jest zniekształcony. Jedynym wyjściem było podłączenie tylko “2 pasków” Wiem że możliwe będzie kupowanie jakieś innej przejściówki, ale po prostu piszę. Dołączam pare zdjęć pomocniczych.
PS. ten posklejany kabel nie ma nic do rzeczy, ponieważ już na początku nic nie działało (w senie przejściówka)




Reklamacja. Skoro towar, który kupiłeś, nie działa poprawnie, a headset jest jeszcze na gwarancji, to po prostu go zareklamuj.
Możesz jeszcze spróbować użyć innej przelotki, być może ta dodana przez producenta jest padnięta. Dodatkowo, jeśli przewód od słuchawek jest odłączany, to zastąp go innym.

A bylaby mozliwosc kupienia jakies przejsciowki?