Problem z Mikrofonem

Witam mam Viste home premium 32 bitową i mam problem z mikrofonem nie mogę z nikim porozmawiać przez jakikolwiek komunikator głosowy np. przy skypie wyskakuje że jest błąd z urzadzeniem nagrywąjacym. Sterowniki mam zainstalowane do karty dzwiękowej mikrofon także jest sprawny na 100% karta dzwiekowa zintegrowana Realtek AC’97 Audio płyta główna to EP-8RDA3I.

Ktos wie jaka to moze byc przyczyna tego problemu??

Z góry dziekuje za pomoc.

Mam dokładnie to samo, jak i pewnie wiele osób. Problem był już tu opisywany, generanie Realtek nie wypuścił jeszcze w pełni zgodnych sterowników z Vistą. Jedyne wyjście to czekać, albo wrócić do XP :wink:

Jak to nie wypuścił? Wypuścił i to jeszcze przed premierą światową Visty… Używam ich i są w pełni stabilne. Skype “łapie” mój głos przez mikrofon więc wydaje się, iż sterowniki działają :slight_smile:

http://www.realtek.com.tw/downloads/

Słuchaj, to że u Ciebie działa, nie znaczy że u wszystkich. Tak się składa, że mam zainstalowane właśnie te najnowsze sterowniki i problemy z mikrofonem są. Wcześniej czytałem tutaj, czy na innych forach, że są ciągle problemy ze zintegrowanymi kartami dźwiękowymi Realteka pod Vistą. Te stery na pewno nie są jeszcze do końca dopracowane.