Problem z Mikrofonem

Witam… Kupiłem mikrofon. Gdy podłaczyłem i chciałem z kims pogadać to b.słabo mnie słychać… Jak krzycze do tego mikrofonu to ktoś może mnie zrozumieć… Patrzałem w rejestrze dźwieku i wł. wszystkie opcje związane z mikro. powłanczałem na maksa .Mikrofon nie jest taki gorszy bo kosztował 30 zł. Wymieniłem go na nowy ,ale jednak to nic nie daje…

Moja karta dźwiekowa: C-Media AC97 Audio Device

Moja karta dziekowa jest zintegrowana z płytą główną…

Dziękuje z góry za odpowiedzi i pomoc…

Moj komputer- - - > Panel sterowania- - - >Dźwięki i urzadzenia audio tam zobacz :slight_smile:

może ustaw na 20 db

Genji - Tam tez byłem. Wszystko ustawiłem na MAKSA. I wyłączyłem ikonke “wycisz” bo była zaznaczona. Pozniej głośność mikrofonu ustawiłem na MAXA. Zrobiłem opcje zawannsowane a nastepnie w zakladkach zawannsowanych zaznaczyłem w "Inne Sterowniki ":

  1. Zwiekszenie wydajnosci mikrofonu.

I to tez nic nie daje :frowning: HELP ME, ktos ma jeszcze pomysły…

Złączono Posta : 25.02.2007 (Nie) 1:21

cekol - gdzie mam to ustawić??

cekol - gdzie mam to ustawić??

hmmmmmmmm,a masz może na w sterach karty dźwiękowej opcje tłumienia zakłuceń lub innych podobnych rzeczy,miałem podobyn problem i włączenie opcji tłumienia zakłuceń pomogło.

Złączono Posta : 25.02.2007 (Nie) 1:28

hmmmmmmmm,a masz może na w sterachkarty dźwiękowej opcje tłumienia zakłuceń lub innych podobnych rzeczy,miałem podobyn problem i włączenie opcji tłumienia zakłuceń pomogło.

GAWRON - nie mam takieego czegoś !!

Szkoda,to już nie wiem co mam poradzić

Moj komputer- - - > Panel sterowania- - - >Dźwięki i urzadzenia audio—>Głos—>Nagrywanie głosu (Twój mikrofon jako urządzenie domyślne). Jak to ustawisz, to daj na Testowanie sprzętu. Pokombinuj suwakami i zobacz jak się zakończy test.

Proszę zmienić tytuł swojego tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

Spróbuj regulacja głosniosci --> opcje --> właściwości --> odznacz aux/phone

Moze to cos pomoze, a jesli masz juz odznaczone to klops :?

A sprawdź mikrofon na innym kompie - może uszkodzony lub nie pasuje do Twojej karty.

Poczytaj ustawienia mikrofonu dla Twojego systemu.

http://www.skype.com/intl/pl/help/guide … setup.html

Wgraj najnowsze stery do karty dźwiękowej - wcześniej odinstaluj stare.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 552#396552